Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ha nem működött a kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem működött a kapcsolat miért érzem ilyen piszok rosszul magam?

Figyelt kérdés
2 hónapig voltunk együtt, ebből minden héten legalább volt egy veszekedés. Eléggé magának való és önző volt. Plusz nagyon jóban volt az exével akinek van párja, de azért folyton rá akart mászni a pasimra. Ebből volt sok vita, mert én ezt a "barátságot" nem néztem jó szemmel. Ő folyton biztosított róla, hogy több vagyok, mint az ex meg ő csak barát. De már nem bírtam a sok vitát, így szakítottam. Eltelt egy hónap, mégis nagyon hiányzik. De tudom, hogy így nem működött, mikor többet voltam egy kapcsolatban ideges, mint boldog.
2017. dec. 4. 19:30
 1/3 anonim ***** válasza:
94%

Azért mert egy kapcsolat széklet volt azért nem jelenti hogy egy kicsit sem szeretted.


Ez ilyen mini szerelmi bánat, hamar elmúlik nem kell különösebben foglalkozni vele.

Előre nézz, ismerkedj barátnőzz és edzél jó sokat mert mi pasik ha meglátunk egy kerek popsit beindul a vérbőség.


És akkor nem kell ilyen sza.rházival foglalkozni aki az ex-et meg az újat is egyszerre akarja

2017. dec. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Talán azért hiányzik jobban, mint egy "átlagos" kapcsolat, mert ebből nem jöttek ki azok a dolgok, ami általában megvan egy kapcsolatban. Valami piszkál, motoszkál. Mindig a kérdés, hogy miért nem kaptam azt ami... Mi lett volna ha.... miért nem élhettük meg a nagy szépségeket együtt...


Én egy hasonló, hiányos kapcsolat után vagyok 2 évvel, és még most is borzasztóan hiányzik. Sokáig nem is értettem magamat, hogy ami nem volt teljes soha, hogy tud így hiányozni.

Végül erre jutottam. Hogy nem volt meg benne ami meg lehetett volna, amit meg kellett volna élnünk együtt.

Lehet hülyeség, de én így gondolom.

41f

2017. dec. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hasonló volt nekem is, eleinte azért kezdett velem, mert bár tetszettem is, de főleg az expasiját akarta "húzni", akivel acsarkodtak sokat. Aztán velem maradt, de mivel nem voltam elég menő neki, többször balhézott emiatt, majd kibékült az expasijával, és egyszerre kettőnkkel kavart, és kérte a szívességeket (persze mind2-nek azt mondta, hogy nincs semmi a másikkal, csak barátság). Aztán otthagyott minket a csába, és elköltözött haza, az ország másik végébe, persze engem le is alázott lezárásul, gondolom a másikat is. De hiányzik, mert eleinte nagyon jó volt vele. Van ez így.
2017. dec. 7. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!