Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Nők, volt már veletek ilyen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, volt már veletek ilyen?

Figyelt kérdés

Visszautasítottatok egy férfit, mert bár nagyon sok minden meg volt vele, de túl nagy bonyodalommal járt volna a kapcsolat, és nem voltatok biztos sem magatokban, sem abban hogy "a változás" jó lesz-e, és inkább fájó szívvel... megbántva a másikat.. szakítottatok, mert nem akartátok hülyíteni. Viszont életetek eddigi legjobban működtethető kapcsolata volt, és mire a szerelem fellobbant volna, a körülmények és a bizonytalanságok (munka, lakóhely, családtagok, anyagiak) felemésztették a dolgokat... plusz családi, környezeti nyomás is volt esetleg.


A kérdés az (akinek volt/van ilyen), hogy vágytatok-e vissza a személy után, gondoltatok-e rá, vagy esetleg idővel mégis rendeződtek-e dolgok, és újra összejöttetek, de ezúttal rendesen, és komolyan. Mennyi ideig tartott elfelejteni, ha amúgy kifejezetten normális, kedves, tisztességes, gondoskodó emberről volt szó, aki jól bánt veletek.


2017. nov. 29. 11:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Persze hogy vágyik az ember a személy után persze, hogy gondol rá. Nem is értem a kérdést. Ha igazán különleges összhang van, akkor semennyi idő alatt sem felejti el az ember a másikat. Ha valaki nagyon mély benyomást tett rám életemben, és főleg nem teljesült be a szerelem, akkor azt a személyt igazán sosem felejtettem el. Ilyen emberről tudom, bármikor, ha szembe jönne velem az utcán, a nyakába ugranék. Már ha ő is benne lenne:-)
2017. nov. 29. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, talán azért lehet fura a kérdés, mert te olyan helyzetet mondasz, ahol bizonyára szerelmes voltál, de itt olyanról van szó, hogy volt egy lelki-társ kapcsolat, ahol inkább szeretet volt, és összhang, de a hosszútávú elkötelezettségnél betört a pánik, és a kétségbeesés. Itt nem úgy merül fel, hogy a nyakába ugrani a másiknak, hanem az a kérdés, hogy tud-e továbblépni a nő (vagy fordítva egy férfi akár), ha nem jutottak el a szerelemig, de mélyen szerették, értették egymást.
2017. nov. 29. 12:16
 3/4 anonim ***** válasza:

Tehát barátság volt? Hát az más. Ha barátság volt, akkor az barátság volt.

Ha volt szexuális vonzalom is egyik vagy másik részről, akkor az egy dolog, ha nincs szexuális vonzalom, akkor az barátság is marad.

2017. nov. 29. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Úgy, ahogy írtad. De részemről már szerelem is volt.

Hiányzik, nem felejtem, félek, hogy nem fogom. Persze a józan ész azt mondatja, hogy igen, de nem tudom, felülírja-e majd valaki. És addig mi lesz...

2017. dec. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!