Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Az ilyen pasit mi motiválja?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ilyen pasit mi motiválja?

Figyelt kérdés

Eleinte baromi rendes volt velem, összejöttünk, aztán pár hét után már csak azt vettem észre, azt sem tudja, hogyan koptasson le. Amikor megmondtam, hogy ha annyit akart csak, hogy lefeküdjünk, oké, semmi gond, akkor megvolt, és hagyjuk egymást, de ezt meg is lehet mondani nyíltan, akár utólag is, nem fogok se kiakadni, sem zaklatni őt (addigra már én is beláttam, nem fog ez nekünk menni).

Erre megmondta, igazából csak ki akarta próbálni, meddig mehet, de lefeküdni hiba volt velem, sajnálja, ennyire messzire már nem akart. Más csajokkal simán, de velem nem, mert én nem vagyok "olyan". De most már mindegy.


Már a megismerkedésünk elején látta, nem vagyok olyan, nem a második randin történt a kocsija hátsó ülésén. Szakíthatott volna már akkor.


Miért nem tette?


2017. nov. 26. 19:02
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Talán nem lett szerelmes, a szerelem vagy kialakul vagy nem. Te szerelmes voltál belé?


Esetleg valamivel lerombolhattad a vonzalmát?

2017. nov. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Nem voltam, ahhoz még nagyon hamar volt.


Összeférhetetlen tudok lenni, az tény. Lehet, korábban rájött, nem passzolunk, mint én.

2017. nov. 26. 20:47
 13/13 anonim ***** válasza:

Az egyik verzió,hogy mindig is csak a puncid érdekelte,de ha ezt elmondta volna,nagy eséllyel nem kaphatott volna meg.

A másik verzió,hogy nőként,emberként is kedvelt,és megpróbálta volna veled,csak nem fogtad őt meg semmivel,a szex meg kevés volt ehhez.

Végül is mindkét esetben egy a lényeg:nem érdekled.Szóval édes mindegy,miért,de nem kellesz neki,és ezt muszáj lesz megemésztened.

2017. nov. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!