Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Az ilyen pasit mi motiválja?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ilyen pasit mi motiválja?

Figyelt kérdés

Eleinte baromi rendes volt velem, összejöttünk, aztán pár hét után már csak azt vettem észre, azt sem tudja, hogyan koptasson le. Amikor megmondtam, hogy ha annyit akart csak, hogy lefeküdjünk, oké, semmi gond, akkor megvolt, és hagyjuk egymást, de ezt meg is lehet mondani nyíltan, akár utólag is, nem fogok se kiakadni, sem zaklatni őt (addigra már én is beláttam, nem fog ez nekünk menni).

Erre megmondta, igazából csak ki akarta próbálni, meddig mehet, de lefeküdni hiba volt velem, sajnálja, ennyire messzire már nem akart. Más csajokkal simán, de velem nem, mert én nem vagyok "olyan". De most már mindegy.


Már a megismerkedésünk elején látta, nem vagyok olyan, nem a második randin történt a kocsija hátsó ülésén. Szakíthatott volna már akkor.


Miért nem tette?


2017. nov. 26. 19:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
59%
Hat lehet hogy nem voltal "olyan, de mostmar "olyan" vagy, megkaptad a bizonyitvanyod :D
2017. nov. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Továbbra sem vagyok "olyan", ugyanis normális kapcsolatnak indult, nem alkalmi dugásnak.
2017. nov. 26. 19:07
 3/13 anonim ***** válasza:
52%
Azért mert nem ugyanúgy működik mint te. Ő nem tudhatja hogy nem fogsz kiakadni vagy rászálni. Gondolom várta, hogy hátha egyszer csak beindul a dolog, jobban meg akart ismerni, aztán mégse indult be.
2017. nov. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Utolsó, látom, feltetted a minden nő krv. lemezt, de le is állíthatod gyorsan.

Ha neked 2 partner 24 éves korra (amiből egy tartós kapcsolat, egy meg nem rajtam múlt, hogy nem az lett) sok, akkor a hiba a te készülékedben van.

2017. nov. 26. 19:16
 5/13 anonim ***** válasza:
18%
most irom nem tudsz olvasni? nem azt kell nezni hogy 24 evesen ket partner. hanem azt hogy az utolso fel eveben mar 2 partner. szilveszterre jon a harmadik... 2018-ban a negyedik es otodik. neked mostantol kell szamolni mert most kvrultal be.
2017. nov. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Milyen utolsó fél évben?

Mondjuk 19 évesen egy meg 22 évesen egy (ugyanis ez egy majd 2 éves sztori), húhúhú, de sok -.-

2017. nov. 26. 19:20
 7/13 anonim ***** válasza:
16%
nos kerlek mondd meg szepen mennyi honap telt el hogy veget ert a hosszu kapcsolatod, es ekozott a fajanko kozott aki megfektetett?
2017. nov. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Máshol játsz erkölccsőszt, mi közöd neked ahhoz, hogy én mit, mikor, hol, kivel?!
2017. nov. 26. 19:25
 9/13 A kérdező kommentje:
*erkölcscsőszt
2017. nov. 26. 19:26
 10/13 anonim ***** válasza:
15%
koszonom, nincs is tobb kerdesem!
2017. nov. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!