Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Valahogy helyrehozhatom én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valahogy helyrehozhatom én ezt, vagy ne is erőlködjek?

Figyelt kérdés
Tettem egy olyan lépést amivel nagyon megbántottam a páromat. Nagyon sokat veszekedtünk az utóbi időben, és igazából a kapcsolatunkat akartam megmenteni, de sikeresen azt tettem tönkre. Persze beláttam, hogy miben hibáztam, bocsánatot is kértem és elmondtam, hogy sokkal jobban szeretem annál, mint hogy én bármivel is megbántsam.De ő azt mondta, hogy elszállt belőle abban a pillanatban minden érzelem és nem érdeklem. Előtte még egy pár nappal azt mondta, hogy soha nem érzett így senki iránt (azt tudni kell róla h már nagyon sokan átb..szták és életében csak egyszer volt szerelmes). Ez egy hete történt, azóta egyszer találkoztunk, és kétszer beszéltünk 1-1 órát telefonon. Nagyon rossz, hogy megbántottam, de kicsit túlzásnak is érzem, hogy ez miatt ennyire vége mindennek.
2017. nov. 24. 22:35
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hm...de mit tettél? Hogy ennyire leverte a villanyórát nála? :O
2017. nov. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ehhe hogy átlássuk picit több konkrétum kéne, mi volt az a tett ami ennyire megbántotta őt.


A másik ha ő már eldöntötte hogy vége el kell fogadni.

Tartsd be a feldolgozási időszakot nem tudom mióta voltatok együtt.


Szúrd le a karót hogy mondjuk 1hónapig még van visszaút ha meggondolná magát bár lehet ezzel is csak a szemvedésedet tolod ki.


Én azt mondom hogy ha ezen túl jutottál és már érzelmileg is helyre jöttél helyt adhatsz végre másnak ha van aki kedves a szívednek ha nincs meg majd jön magátol esetleg barátnőkkel eljársz majd néha.


Szép dolog szeretni valakit. Szeretni lehet távolról is elfogadva az akaratát.

Tudom nehéz de ha nincs más el kell fogadni de a példában felhozott visszafordulási idő elteltével már te sem fordulj vissza ne "zaklasd" tiltsd le minden felületen búcsúzz el tőle kedvesen.


Előfordulhat hogy meggondolja magát akkor pedig megoldosott.


Nem tudom ez előtt milyen volt a kapcsolat.


Ez az "egy tett" rontotta meg ennyire a kapcsolatot vagy egy több sebből vérző sülyedő hajón ütöttél léket?


A "tetted" ok volt vagy okozat, következmény?


Ezek fontos dolgok de én azt mondom megérdemled a boldogságot, és nincsen rosszabb a viszonzatlan szeretetnél.


Keress egy rendes srácot akivel jobban kijöttök békésebb természetű, megbízható, és szeret.

2017. nov. 24. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
32%
mennyi idősek vagytok, és mióta vagytok együtt?
2017. nov. 24. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
75%

Mit tettél?

Amíg nem tudom, nem tudok válaszolni erre a kérdésre. Lehet, hogy olyan dolog, amiért én is ugyanilyen mérges lennék, de lehet, hogy olyan, amire azt mondom, megenyhül.


22/N

2017. nov. 24. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Van egy lányhaverja aki szerelmes belé és folyton kavarta nekünk a szart. ÉS ez miatt elég sok vita volt, igazából csak miatta volt a vita. És most megtudtam, hogy ez a csaj, amikor mi együtt voltunk, rá akart mászni, és hirtelen felindulásból megmondtam a pasijának.
2017. nov. 24. 23:07
 6/10 Missi_Key ***** válasza:
mivel sértetted meg? és az neki miért rossz?
2017. nov. 24. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

És hol van itt a probléma, nem értem a vita tárgyát. Nem értem, hogy a barátod miért reagál így erre.

Érthetetlen...valami van a hátterben szerintem. A barátod füle mögött lesz annyi vaj, hogy az elég lesz majd ahhoz, hogy megszünjön az éhezés Afrikában.

2017. nov. 24. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
79%

Én azon vagyok ledöbbenve hogy ezen miért sértődött meg ilyen szinten.


Itt valami sántitt.


A lány haver ex lehet hogy nem az aminek látszik a párod részéről.


Nekem ez jön le ebből.


A Tetted alatt rögtön arra gondoltam hogy félre léptél és az a baj.


De ez nem stimmel.

Oké féltékeny vagy de gondolom voltak ott jogalapok is erre.


Erre ő mit csinál megsértődik a lány haverja miatt.


Az igazság amúgy is mindig a felszínre tör.


Kell neked egy ilyen belterjes pszyho közeg?

Szükséged van erre?


Párod ha szeretne nem így reagálta volna le a dolgokat.


De most hogy így alakult akár össze is jöhetnek.

2017. nov. 24. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
18%
Aki értetlenkedik, mi a baj a kérdező tettével: Kedves Kérdező, Te pont ugyanolyan kavarógép vagy, mint a másik csaj. Jól megkavartad a bűzölgő masszát, összeugrasztottál egy párt. A pasidnak elege lett a cicaharcból. Mit gondoltál, ez a húzás hogyan segít jobbá tenni a Te kapcsolatodat? Én nem látom át. Milyen következményre számítottál? Mellesleg nem a màsik lány az oka a megromlott kapcsolatodnak. Ő már csak következmèny. Harmadik fél oda tud beférkőzni, ahol már gáz van.
2017. nov. 24. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2017. nov. 25. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!