Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Van esély? Összejöhetnünk még?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esély? Összejöhetnünk még?

Figyelt kérdés
A ex barátom szakított velem mondván hogy már nem szeret ugy,most léptünk volna bele a távkapcsolatba az írta nem tuná az adni mint eddig valamint nem ellég erős hozzá szeretete, évek ota ismerjük egymást sok idő kellet mire összejöttünk, szakítás óta majndem mindennap beszélünk ,sokszor irja még igy is hogy szeret és idő kell neki valamin egyedüllét, és ha együtt kell lennünk még egymásra találunk 21/L

2017. nov. 20. 11:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Én azt gondolom, hogy ha egyszer újra egymásra is találnátok, benned kétely lenne. Hogy mikor hagy el újra, mikor lesz magányra szüksége újra. Nem kezdeném elölről, bárhogyan is fáj. Annak a híve vagyok, hogy ha valakit szeretek, nem hagyom el. Ő legyen a támaszom.
2017. nov. 20. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

“Nem elég erős hozzá a szeretete”, magyarul már most tudja magáról, hogy távkapcsolatban megcsalna, és ezt bele is mondta az arcodba.

Őszintén: mit vársz tőle? Elmondta, hogy mi a szitu, és inkább becsülettel, és egyenes gerinccel szakított, minthogy hitegessen téged, és megcsaljon.

Ennyi, vége van.

2017. nov. 20. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Felejtős...
2017. nov. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ja, 3 hónapja volt egy szakitasom. Eleinte en is azzal nyugtattam magam, hogyha a sors is ugy akarja összejövünk meg reménykedés igy meg ugy, kitalaciok hogy amiért szakított igazából nem is kellett volna stbstb. Ez az elején igy megy aztán az ember szépen lassan rádöbben, hogy ezek nem igazak es marhara nem kellesz a másik embernek. Es akkor feltehető a kerdes hogy miert pazarolok olyanra idot aki nem akar velem lenni? Hiába külső-belső 10/10, ha nem akar velem lenni akkor fejem allhatok miközben a labammal ket tortat egyensulyozok akkor se kellek neki.

Egyébként ez most csak egy kiakadas, na de hogy a kérdésedre is válaszoljak. Szakítás utan felesleges beszélgetni, azzal neki sincs egyedullete. Persze szurkolok nektek hogy ujra osszejojjetek ha tényleg ezt szeretnéd, de mikor évekig együtt voltam egy fiuval szakítás utan o is irogatott en meg mindent megtettem hogy ujra osszejojjunk megse történt meg. Kicsit lehet ki kene probalnotok milyen egymás nélkül, es rájön hogy hiányzol, de ezzel vigyázz, mert visszafelé is elsülhet elég rosszul. Mindenestre sok sikert, remelem rendezodik a dolgotok.

2017. nov. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Az en baratom lassan 3.honapja szakitott...es ugyanezeket a szovegeket mondja...meg hogy “nem hagytam eleg idot” “egyedul letre van szuksege es igy jo neki” de kozbe hogy “ha egyutt kell lennunk ugyis egyutt leszunk” hat ha harom honapig nem hianyoztam

Akkor ezutan miert hianyoznek? Nem hiszem,hogy fogok. Bar erre is az volt a valasza ,hogy en “azt nem tudhatom”. Teljesen errhetetlen. Ja es nalunk annyi kulonbseggel h a harom honap alatt egyszer sem keresett ,mindig en irtam neki vagy kertem,hogy beszeljunk.

2017. nov. 21. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Keress egy olyan srácot aki szeret, lehet hogy ismersz is ilyet..
2017. nov. 22. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!