Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mi lett a következménye, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lett a következménye, ha szakítás után túl korán mentetek bele kapcsolatba?

Figyelt kérdés

Hosszú, komoly kapcsolatokra gondolok, együttélés, akár házasság. Mi lett a következő kapcsolattal, ha még nem dolgoztátok fel az előzőt? Hogy alakult?

Várom a történeteket, nemmel, korral, ha lehet. Köszönöm!



2017. nov. 16. 20:46
 1/10 anonim ***** válasza:
85%
Unalmat, közönyösséget éreztem, és ridegséget adtam. Nem tudtam adni, sem fogadni az érzelmeket a lánytól. Végül egy hónap után bedobtam a törülkozőt.
2017. nov. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%

Nem sok jó...

Én egy 5éves kapcsolatom gyászoltam nők hadával. Mindet megbántottam férfiasan bevallom. Elég volt, addig nyista minden kufirc, amíg le nem zártam az előzőt.

10hónap alatt 18nő, ebből 1 tartott 3hónapig, egy 1hónapig. Gratula nekem. Ne kövesse senki a példám...

2017. nov. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
85%
Összejöttem egy frissen elvált férfivel, de az újdonság varázsa elmúlásával, folyamatosan hasonlítgatott a volt feleséggel, illetve az összes, fel nem dolgozott sérelme rajtam csapódott. Nem tudtam vele együtt maradni, pedig akár jól is elsülhetett volna, ha "kipiheni" magát és lerendezi magában az érzéseit, illetve én is lehettem volna határozottabb.
2017. nov. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
74%

Én elszenvedő fele voltam ennek 1.5 éven át. Hadakoztam az ex szelleme ellen, holott ő meg nem is tehetett róla, én meg aztán pláne nem.

Engem is szeretett a srác valahol, de nem úgy mint őt. Nagyon aljas dolgokat művelt velem. Végül 1.5 év után csak sikerült elegendő megaláztatást összeszednem (megcsalás, utcára kirakás január közepén az albérletből, elhanyagolás, rossz szex), hogy kirakjam. Most szedegetem össze magam. Valahol mérges vagyok magamra, hogy ilyet megengedtem, hogy megcsináljon velem. De ennél a düh és csalódottság iránta sokkal mélyebb.

2017. nov. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
80%

Nos, nem lesz mérvadó, és senkit nem erre ösztönzök, én sok pár éves kapcsolatból mentem át másikba 1 hét alatt, ahol 5 évet töltöttem.

Nem vagyok kapcsolat függő, csak rettentő szerelmes lettem, ami kölcsönös volt.

Mindegyik komnoly, sok éves kapcsolat volt. Rettentő gyors váltással. Néha az élet produkál furcsa dolgokat. Senkinek nem javaslom, nagyon ritkán jön be.

2017. nov. 16. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Úgy értem, sok éves, 3, csak előtte a párévest akartam írni. EGY ilyen kapcsolat volt. NEM sok pár éves.... :)
2017. nov. 16. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ha magadból indulsz ki adj magadnak időt, ha van srác/lány akinek kellenél akkor legyél türelmes ha tényleg akar megvárja amig 'észhez térsz' de sok férfi/lány nem akar barátzónás lenni és ezt van aki le is szögezi de ez talán jó is mert addig van időd tisztulni lelkileg hogy aztán teljes szívvel ved bele magad az újba ami lehet hogy sokkal nagyobb szerelem lesz mint az előző volt ki tudja házasság gyerek..


Adj időt magadnak de ne úgy hogy bezárkózol és mániákussá válsz szép fokozatosan nyiss az új jelölt felé és kérd a türelmét az emberek szeretik az őszinte kommunikációt és ezt nagyra fogja értékelni..


Az nem jó megoldás hogy letagadod miközben sebbel lobbal türelmetlenül próbálsz belerohnni egy újba mert annak az lehet a vége hogy visszaesel és ezt a leendő párod nehezen viselheti el persze ha kitartó megérti és ad időt neked.

2017. nov. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Nálam nagyon csúnya vége lett. Mindkettőnknek 1,5 hónappal azelőtt ért véget egy hosszú kapcsolatunk, nekem 3, neki 4 éves. Nagyon hamar egymásra hangolódtunk, összejöttünk, nagyon jól elvontunk. Ki merem jelenteni, nekem ő volt az igazi. Mire összejöttünk, én túl voltam teljesen a régi kapcsolatomon (megcsalt, így a szerelemből hamar semleges érzés lett), azt hitte, hogy ő is túltette magát. Hát nem. 1,5 hónappal később szakított velem. Utólag tudtam meg, hogy exének az anyja elkezdte manipulálni, és állandóan hívogatta volt páromat, meg az édesanyját is, hogy az ő kicsi lányának mennyire rossz most, és nem eszik, meg letört, meg hasonló. Pedig pont a lány volt az, aki miatt szakítottak. Azt nem érte el az anyuka, hogy a lányához visszamenjen volt párom, de azt igen, hogy mi szakítsunk, mivel állandóan bombázta azzal, hogy a lánya beleőrül abba, hogy mással van. Ennek már több mint hét hónapja, volt párom és én is egyedül vagyunk azóta is, ő nem tudom lelkileg hogy van, de én borzalmasan. Mai napig szeretem, és tényleg azt hittem, hogy ő az igazi. Senki másnál nem éreztem még azt, amit vele. Volt pár békülési próbálkozás, de mindnek kudarc lett a vége. Új kapcsolatba nem merek és nem is akarok belekezdeni, mert senkit nem akarok megbántani, és senkivel nem akarok játszani.

23/L

2017. nov. 18. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom, nekem valahogy hosszú kapcsolat után évekig nem jön össze másik. A rövid kis kapcsolatok viszont pont ellenkezőleg: eddig mindig "ugródeszkaként" szolgáltak.
2017. nov. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem nehezen megy újra szeretni valakit.Volt egy sok éves kapcsolatom ami már nagyon nem működött.Azt könnyen elengedtem.A legutolsót lassan 2 hónapja lett vége nagyon nehezen engedem el.Az ex viszont rögtön talált mást neki könnyen ment a váltás.48/N
2017. nov. 22. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!