Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » 10hónappal szakítás után. Mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

10hónappal szakítás után. Mi lenne a jó?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy volt egy 5éves kapcsolatom. Nem csak amolyan sima... hanem olyan, amiben megtaláltam az igazit. Külsöre, belsőre... tökéletes volt. Csakhogy elszúrtuk. Minsketten. Talán a legelején a nagy fellángolásban, mikor nem gondolkoztunk. Rengeteg szép, nagyon sok csúnya dolog volt benne, de januárban véget vetettem neki én.

Azóta volt próbálkozás kapcsolatra, rengeteg egyéjszakás... de úgy érzem nagyon keveset javult a dolog. Még mindig minden nap megnézem a képét viberen. (Már csak 1szer) Facebookon is... nem bejelentkezve... Csak a képeit. De ezt is már csak 1szer. Egyre kevesebbet gondolok rá...

A próbálkozások alatt is mikor kapcsolatot szerettem volna kialakítani... Tudom, ez gáz...

Arra gondoltam, hogy talán akkor kezdek majd bele újba, mikor már egyáltalán nem nézegetem, nem gondolok rá...

Vélemények? Tapasztalatok? Az enyém az, hogy így csak a nőket bántom meg... Zsákbamacskát egyszer sem árultam. Tehát tudtak róla. Talán ez a mentségemre szól. :-)



2017. nov. 16. 19:23
 1/2 anonim ***** válasza:

Amit csinálsz tudat alatt, feldolgozás.

Erősen támogatom az ötleted s jó irányba tartasz.

2017. nov. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Jól gondolkodsz.


Igen, talán adj még időt magadnak. Mikor már egy gondolatodban sem szerepel, mikor már vágysz rá, hogy valaki más szeressen, akkor készen állsz.


Én is szakítás után túl hamar akartam belevetni magam a dolgokba, emiatt egy csodálatos lányt sikerült elvesztenem, mert nem tudtam igazán megszeretni, míg egy gondolatomban is szerepelt az exem. Amit nagyon bánok mái napig, hogy nemet mondtam neki 3. randi után és soha nem tehetem jóvá, akkor tudtam, hogy túl vagyok az exen, mikor amiatt éreztem magam letörve mikor hónapokkal később rádöbbentem mit tettem, hogy ezt a lányt mennyire megbánthattam, pedig ő csak szerelmes volt, nem magamat sajnáltam, sajnálom, csak őt.


Ezt csak azért írtam le, ne ess a hibába, nehogy olyat veszítsd el akit később piszkosul megbánsz, mert pusztán rossz passzban vagy még néha.


Szóval, adj időt magadnak, próbáld ,, kitörlni " az életedből a régit, ha már egyszer vége lett. Ha úgy érzed végre mindennek vége benned, rossz és jó emlékek egyaránt, az érzések, akkor minden jönni fog magától, hidd el. :)

2017. nov. 18. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!