Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Vége lett egy több mint 7...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vége lett egy több mint 7 éves kapcsolatomnak. Nem tudom mit tegyek!? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Sziasztok! Tanácsot szeretnék nem lenézést!

Több mint 7 évig voltunk együtt a párommal! Közös lakás minden meg volt. Régebben sokszor meg csalt de ő mindig azt mondja az már rég volt haggyuk a dolgot. De persze ez bennem mindig is meg maradt. De a lényeg..el járt dolgozni hosszu hetekre én pedig egyedül maradtam otthon. Sokszor 3 hét után haza jött 2-3 napra és kész. Csunya dolog de sajnos meg csaltam egy barátjával. Utolag ki derült hogy miközben hosszu hetek után haza jött 2 napra, abbol pl az egyik estét arra szánta mielőtt vissza indult dolgozni hogy elment egy másik nőhöz egy masik városba elvileg "beszelgetni" (hiszi aki akarja mert én nem) és most hogy vége lett ez a barátja akivel megcsaltam elmondott nekem sok mindent rola, és mint kiderült nagyon sokszor megcsalt az utobbi pár honapbab vagy 1 évben annak ellenée hogy már a közös házunkban éltünk és minden 'jo' volt. Mindig mondja hogy felejtsem el haggyam békén utána pár nap vagy ora után csak keres és ujra ossze borul bennem a világ. Nem tudom elképzelni a jövőmet néluke nem tudom mit tegyek vagy kihez forduljak. Valaki segitsen!



2017. nov. 15. 11:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
85%

Ajj mar..komolyan! Sirsz par sort elmondod hogy megcsalt fuvel faval aztan benyogod hogy VELE AKARSZ MARADNI MERT SZERETED NEM TUDOD ELKEPZELNI NELKULE bla bla.


Na jo..tudod mit. Nolj fel! Komolyan nem ertem az ilyen noket.


Ha utne akkor is azzal jonnel hogy " de szeretem" pf. Szanalmas! -.-


L

2017. nov. 15. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Először nőjetek fel mindketten, és ha kibírjátok, hogy nem dugtok másokkal, akkor majd legyen felnőtt kapcsolatotok.
2017. nov. 15. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
71%
Ez inkább egy nyitott kapcsolat volt, nem igazi kapcsolat. Bár ki h nevezi..
2017. nov. 15. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem megérdemlitek egymást, két ilyen undorító ostoba férget, pff... Majd ha megint elővesz egy numerára pár nap múlva, menj csak szépen vissza ehhez a hulladékhoz és szenvedjetek együtt tovább, addig se mentek normális ember közelébe.
2017. nov. 15. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
68%

Én valahogy undorodom attól hogy .....jaj megcsalt a párom , ÉS én is...tehát oda -vissza... amúgy most mit vársz?

Szerintem semmit se tegyél , már meg tetted,legyel a másikkal úgysem bírjatok ki a nélkül, minden nő ilyen. ::::((((

Kevés és gyenge voltál neki az ágyban és túl sokat is volt távol, ő olyan ki nem bírná ki sokáig.

De te sem úgy látom. :( “kevés az az ember akiben annyi tartás sincs mint egy szem cukor”

És 9 hónapig voltam külföldön, én ki írtam a párom az nem :( a panzt küldtem neki az bezzeg kellett. Ennyi.

Ennyit a nőkről de vannak férfiak is persze.

2017. nov. 15. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
100%

Milyen segítséget vársz???

Kicsit rendelt kellene csinálni a fejedben és elgondolkodni azon, hogy jó-e neked az, ha valaki folyton megaláz, semmibe veszi a ragaszkodásodat, az érzelmeidet, egyfolytában visszaél a bizalmaddal, nem tisztel, szenvedést okoz neked. Ha ez hiányzik akkor alázkodj meg még jobban és könyörögd magad vissza hozzá és soha többé ne panaszkodj! Ha ez így nem jó akkor szedd össze magad és próbálj egy kicsit magasabb erkölcsi normákat felállítani magadnak és a legközelebbi partnerednek is, akivel talán nem kellene együtt élni 7 évig házasság nélkül.

Csodálkozom meg nem is az ilyen vagy ehhez hasonló történeteken. Beteg az egész világ, undorító ahogyan használja és kihasználja az egyik ember a másikat, de az is aki eltűri.

2017. nov. 15. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
kezdetnek tanulj meg helyesen írni. Aztán rem találsz egy normális férfit is. Bár nem vagyok biztos benne, h te arra vágynál...
2017. nov. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Tiltsd le mindenhonnan és akkor nem fog tudni jelentkezni többet.

Nem értem, miért hagyod, hogy lábtörlőnek használjon. Ez a 7 év az életedből kuka, mert 7 évet elvesztegettél egy ilyen pasasra. Igen ez valahol a te hibád is, hogy hagytad hogy ennyire hülyének nézzen és megtegye ezt veled.


nem gondolod, hogy épp ideje lenne akkor felnőtt módjára boldogan élni vagy egyedül, vagy egy olyan férfi oldalán, aki nem tesz ilyet? Mert vannak ám férfiak, akik tudják tisztelni a másikat és nem csalják agyba-főbe.


29/N

2017. nov. 15. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Ultosó előtti köszönöm a választ igazad van teljesen!
2017. nov. 15. 12:36
 10/14 A kérdező kommentje:
Elnezest utolso elotti-elotti! :)
2017. nov. 15. 12:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!