Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Vége lett egy több mint 7...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vége lett egy több mint 7 éves kapcsolatomnak. Nem tudom mit tegyek!? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Sziasztok! Tanácsot szeretnék nem lenézést!

Több mint 7 évig voltunk együtt a párommal! Közös lakás minden meg volt. Régebben sokszor meg csalt de ő mindig azt mondja az már rég volt haggyuk a dolgot. De persze ez bennem mindig is meg maradt. De a lényeg..el járt dolgozni hosszu hetekre én pedig egyedül maradtam otthon. Sokszor 3 hét után haza jött 2-3 napra és kész. Csunya dolog de sajnos meg csaltam egy barátjával. Utolag ki derült hogy miközben hosszu hetek után haza jött 2 napra, abbol pl az egyik estét arra szánta mielőtt vissza indult dolgozni hogy elment egy másik nőhöz egy masik városba elvileg "beszelgetni" (hiszi aki akarja mert én nem) és most hogy vége lett ez a barátja akivel megcsaltam elmondott nekem sok mindent rola, és mint kiderült nagyon sokszor megcsalt az utobbi pár honapbab vagy 1 évben annak ellenée hogy már a közös házunkban éltünk és minden 'jo' volt. Mindig mondja hogy felejtsem el haggyam békén utána pár nap vagy ora után csak keres és ujra ossze borul bennem a világ. Nem tudom elképzelni a jövőmet néluke nem tudom mit tegyek vagy kihez forduljak. Valaki segitsen!



2017. nov. 15. 11:15
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Akivel meg csaltam 4 honapig volt a viszony egy rossz szot nem tudott hozzam szolno csak szepen es jol bant velem. Ezert nem ertem magamat sem miert ragaszkodom meg mindig a masikhoz.. a tiltasrol pedig.. az elmult par percben meg o tiltott engem mindenhonnan de attol az sms-eket kuldi!
2017. nov. 15. 12:38
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

De attól még tilstd te is, rakd feketelistára a számát! Ne tedd már magad függővé egy pasas kénye-kedvétől!

Nekem csak az jön le, hogy semennyire nem szereted magad, hagyod, hogy megalázzon non-stop kb. Kicsit gondolkodj már el, nem ezt érdemled te sem! Tedd meg a lépéseket végre, hogy értékes embernek tekintsd magad! Ha te nem szereted, tiszteled magad, szerinted ki fog akkor?

2017. nov. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Ha kell, megoldom kapcsolatotokat, de benne is kell hajlandóságnak lennie.

Lényeg, érzelmeket kell gyakorolni. Segítek, de előbb, kérlek beszélj vele. Sokan nem fogadják be 3. segítségét.

2017. nov. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Móunika, há' mi fojik itten?


Na de nem csesztetlek. Érdekes egy kapcsolat lehetett ez. Ja nem, ez nem kapcsolat volt. Mindketten komoly problémákkal küzdötök...


Tanács: pár hónap, de inkább év magány. Sok mindent máshogy fogsz majd látni utána (remélem), szóval hajrá.

2017. nov. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!