Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mikor, miért ért véget az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor, miért ért véget az utolsó párkapcsolatod?

Figyelt kérdés

ha gondoljátok akkor leírhatjátok a korotok, együtt töltött időt.

Epp egy statisztikai diagramot csinálok ha valaki kérdezné: D



2017. nov. 14. 22:57
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
85%

2012-ben szakítottam, mert semerre nem haladtunk már együtt és beszélni sem akart a jövőről (nemhogy tenni érte). 7,5 évig voltunk együtt.

32N

2017. nov. 14. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
87%
2013 február. 6 évigvoltunk együtt, az eljegyzésünk után 2 héttel megcsalt.
2017. nov. 14. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

2012.07. En hagytam ott a pasimat o volt szamomra az elso akinek oda adtam magam es neki is en az elso.


Azert hagytam el mert nem allt ki meledtem a csaladjaval es a barataival szembe pedig elvileg szeretet volt hogy 2hetig nem is beszelt velem.



Sajnos azota is banom hogy akkor fel adtam a harcot.


Nem tudom meg mose el felejteni.

2017. nov. 14. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Sose se nem volt... :D
2017. nov. 14. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
81%

Nálam ez kicsit bonyolult.


2016 júniusában jöttem vele össze először, aztán amikor kezdett volna bármi lenni belőle igazán, azt mondtam hogy szünet, helyre kell raknom magamban a dolgaimat. Épp eléggé magam alatt voltam, anyagilag rettenetesen álltam, és az idegösszeomlásom óta se telt el akkor még fél év sem. Ott utána vergődtünk mindketten még egy darabig.Aztán összejöttünk mikor én már összeszedtem magamat, és hát utólag megmondta hogy ő se lépett túl.

Tehát 2016 novemberében összejöttünk.


2016.november elejétől 2017 június 27-ig.

Ez így kb 8 hónap.


Leginkább azért szakítottam vele (én mondtam ki hogy vége) mert az érettségije során teljesen kifordult önmagából. Addig is tudtam hogy hihetetlenül perfekcionista volt, és a hülye szülei miatt egy percre nem tudta elhinni hogy nem kell vért izzadnia. Szóval teljesen kifordult magából, ingerlékeny lett, nem tudtunk megbeszélni semmit se, ami pedig érthetetlen volt számomra, mert az első 3 hónapban bármit megbeszélhettünk.

Nekem időközben költöznöm kellett, de a szülei annyira kinéztek engem (is, mint mindenkit) a családjukból, hogy még szükséghelyzetben se mehettem oda 1 éjszakánál többre. Ez azért eléggé bennem maradt hogy konkrétan az utcára küldtek burkoltan.

A folytonos összeveszések, és a kapcsolatunk távlatok nélkülisége vetett véget mindennek.

Én finoman már tavasz végén felhoztam hogy ha kell kifizetem az ő részét is egy albérletben, ha elköltöznénk. Mármint ő a szüleitől. Ez volt a cél, mert amíg a szüleinél lakik, addig egy 14 éves kislány szintjére van korlátozva.

Nem nem, ő nem szeretne, meg fél bevállalni egy ilyet.

Nekem közben egyre jobban körvonalazódott hogy Szeged jobban megérné mint Budapest mind lakhatás mind egyetem szempontjából. Így hát kimondtam, vége.

Egy olyan kapcsolatban nem maradok amiben a párom önmaga és lényegében mindkettőnk elé akadályokat tesz, nincsen semmi távlata az egésznek, és már jól se érezzük benne magunkat, csak mindkettőnk igényel egy párt.


Én elköltöztem Szegedre, ő maradt a szüleinél, egyetemen van, de még mindig nincs kapcsolata, holott gyönyörű, értelmes lány. Két hete jártam Budapesten, akkor összefutottam vele és beszélgettünk egy jó három órát. Lelkileg teljesen szét van csúszva, és nem találja sehol sem a helyét...Ugyanezen az estén beszéltem meg vele hogy szakítsunk meg minden kommunikációt is.


Én mivel még nem vagyok egyetemen, ezért nincs is semmi lehetőségem ismerkedni.

Ha egy ici picit objektívebben és logikusabban kezelte volna a helyzetet még nyáron, talán most is Bp-n lennék még...

Vagy ő itt Szegeden. Vagy bármi.


Valahogy lesz...

19/F

2017. nov. 15. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

2005 december elején szakítottam vele. 11 hónapot voltunk együtt. Azért, lett vége, mert rájöttem, hogy bele sem kellett volna mennem abba a kapcsolatba és nem is szerettem.


Azóta, már, megismertem a férjemet, és 9 éve házasok vagyunk.

2017. nov. 15. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
3 hete, október 29.-én ért véget, 5 hónap. Nem volt szerelmes.
2017. nov. 15. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

3 hete ért véget, mert hazudott mindenben.

26 éves nő vagyok és 4 évet voltunk együtt.

2017. nov. 15. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
85%

2017 áprilisban lett vége. 5 hónapig voltunk együtt. Folyton hisztizett a volt csajai miatt. Lusta volt és így utólag belegondolva bűn ronda. :D


Azóta lett új kapcsolatom, ami szuperül működik.

2017. nov. 15. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
79%

2014 szeptember végén, fél évet voltunk együtt, én szakítottam vele, mert más lány volt neki az etalon, akiről képeket is gyűjtött, illetve nem tudta kimutatni az érzéseit felém, soha nem volt semmilyen közös program, amit ő talált volna ki.Elsők voltunk egymásnak.

Azóta szerencsére megtaláltam azt, akivel lehet közös jövőt építeni.


25/n

2017. nov. 15. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!