Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit jelenthet a búcsúcsók...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelenthet a búcsúcsók (utolsó csók) ebben az esetben?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy megbántottam a barátnőmet, elég durva voltam vele, amit nem szabadott volna. Már nagyon bánom a dolgot, nagyon rosszul érzem magam miatta. Tegnap szakított velem. Eléggé megviselte a dolog, látszott rajta. Engem is nagyon megviselt. Az az igazság, hogy én szeretném vele újrakezdeni és nem igazán tudom mitévő legyek.


A fő lényeg ami most a legfőbb kérdés az az hogy mit jelenthetett a búcsúcsók. Úgy váltunk el egymástól, hogy ezt mondta: "Van ez a búcsúcsók. De nem vagyok benne biztos hogy megkönnyítené.,,. Ezután én megcsókoltam és visszacsókolt nekem. Kérlek, segítsetek, eléggé összezavarodtam. Lehetséges hogy még újrakezdhetnénk, vagy mi lehet a jelentése?



2017. júl. 4. 18:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Azt jelenti, hogy vannak irántad érzései. Szerintem tudtok békülni, de változnod kell. Várj esetleg 1-2 napot, meditálj magadon egy kicsit, gondold át mit rontottál el aztán a saját részedért kérj bocsánatot és beszéljétek meg a dolgot kimeneteltől függetlenül. Még ha nem is lesztek újra egy pár, talán segít hamarabb lezárni ezt magatokban és továbblépni.

30/f

2017. júl. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
64%

Szerintem ez arról szól, hogy könnyebb szeretetben elengedni a másikat, mint gyűlöletben.


Szerintem ha mindenképp vissza akarod szerezni, akkor is adj egy kis időt ennek a dolognak, hogy kiheverje és utána írj rá.

2017. júl. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az exemmel amikor utoljára beszéltem a szakítás után, akkor megöleltük egymást(csók akkor már nem volt), de így is érződött,hogy neki sem közömbösek még az érzései.

De vége lett, nem kerestük egymást azóta.

Nehéz,de ha okkal van vége,akkor jobb így.

Ha még megoldható,akkor viszont beszéljétek meg.

2017. júl. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat.


Az az igazság, hogy tényleg nagyon szeretem őt és nagyon szeretném újra magam mellett tudni, mert csodálatos nő. Nélküle nem tudom elképzelni a dolgokat. Persze mondhatjátok, írhatjátok hogy nincs kötöttség, hiszen nincs gyerek, nincs közös otthon még, nincsenek anyagi dolgok, de nekem nem ez számít. Én kötődöm hozzá, ragaszkodom hozzá, ő nekem a legfontosabb az életben, mert szeretem. Napokig vívódott rajta hogy mit tegyen, elég rágódós típus és végül így döntött. Pedig szerintem szeret, mert azt is mondta nemrég, hogy más férfira ő soha nem fog tudni így nézni és nem hiszi hogy lesz neki más valaha. Ez pedig a szerelem jele. Nem tudom, megbocsát-e valaha. Iszonyatosan hiányzik.

2017. júl. 4. 19:23
 5/6 anonim ***** válasza:

Ááááh a "nem lesz más" visszatérő füllentés ez ilyenkor. Egy kicsit tényleg hagyd pihenni aztán keresd meg, ha hajlandó vagy ezen melózni. Bátorság !

30/f

2017. júl. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát vagy füllentés, vagy tényleg szeret, de nem látott más kiutat a dolgokból. Mindenesetre én hajlandó vagyok melózni a dolgon, mert fontos nekem. Csak nem tudom, hogy ha belemenne esetleg egy találkozásba, akkor mit csináljak. Hogy viselkedjek, mit mondjak vagy kérdezzek. Vigyek neki valamit, vagy ne. Persze, tudom, ez jön spontán, csak mégis jó lenne valami támpont, hogy mit tennétek ha esetleg összejönne egy találkozó.
2017. júl. 4. 19:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!