Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Normalis ezt csinalni? Ti mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normalis ezt csinalni? Ti mit tennetek?

Figyelt kérdés

A baratom szakitott velem, mert féltékeny vagyok es rossz érzéseket keltek benne ezzel. Sajnos, 3 hétig meg egyutt kell élnünk, mert nem tudok hova menni. O azt mondta, higy szeret es mi lenne, ha addig, amig el nem megyek (masik városba), addig meg folytatnank. Eloszor bele mentem, ugy ia viselkedtunk, de zavar a gondolat, hogy nem hiszi el, hogy tudok változni, mert érte megtennem, es az is, hogy ezek szerint nem szeret annyira, hogy velem maradjon.

Igy mondtam neki, hogy megsem kellene, ha szakitott, akkor szakitott. Nincs csók, sem szex es ölelések, sem közös programok.

Az eszem azt mondja, hogy ez igy is kell, hogy legyen, jobb lesz igy nekem. A szivem viszont majd kettehasad a fájdalomtól.



2016. júl. 19. 21:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Bocsi, hogy ezt írom, de megérdemled. Addig kellett volna változnod, míg rendesen együtt voltatok. Nem utólag kell okosnak lenni, hanem közben változtatni a hibáinkon.

Adott egyáltalán okot arra, hogy féltékenykedj?

A féltékenység önbizalom hiányból származik és abból, hogy nem bízol meg a párodban.


Abban viszont egyetértek veled, hogy jól tetted, hogy most szakítás után elutasítottad. Bár így együtt élni kicsit kínos lesz, de hát ez van, 3 hét gyorsan elrepül.

2016. júl. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kellett volna írnom, de nem ugy kell elképzelni, hogy betegesen féltékeny voltam. Plusz okot is adott ra: titkolozott es párszor fullentesen is kaptam lányokkal kapcsolatban. A vicc pedig, hogy amit o csinal feltekenysegeben, az százszor rosszabb, pedig meg okot sem adok ra. Egy puszta szo miatt féltékeny lesz.
2016. júl. 19. 21:18
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem szeret téged, de még három hétig használná a testedet. Tudja, hogy szereted és ezt akarja kihasználni. Okos, nagyon okos!
2016. júl. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Fura hogy csak féltékenységért szakít és nem akarja megbeszélni veled vagy változtatni. Szerintem nem is igazán szeretett, vagy amit érzett egy ideje már elmúlt, engedd el.
2016. júl. 22. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!