Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Normális hogy egy közösen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális hogy egy közösen eltöltött hét után nincs kedvem semmit csinálni a párom nélkül?

Figyelt kérdés

Úgy hiányzik :( Az az egy hét csodálatos volt, most hazautaztam és nem tudok semmit se kezdeni magammal egész nap. Nagyon rossz munkahelyem van, úgy hogy a holnapra is csak szomorkodva gondolok hogy vissza kell mennem dolgozni.

Hogyan tudnék erőt venni magamon? Ha együtt lennénk, akkor biztos csinálnánk valamit ebben a jó időben, egyedül ki se mentem ma még a házból...


2016. márc. 20. 15:30
 1/5 anonim ***** válasza:
akkor keress új állást.
2016. márc. 20. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Blade Bone ***** válasza:
Ha adhatok egy tanácsot, ne szállj rá túlságosan a pasidra, mert lehet még elijeszted. Egyébként normális igen, hogy így érzel, mivel nagyon jól érezted/éreztétek magatok abban az egy hétben, és ezt hamar meg lehet szokni. Ilyenkor meg a semmittevés csak felerősíti a hiányérzetet és emiatt érzed ilyen nyomottnak magad. Gondolj arra, hogy majd mindent bepótoltok. :)
2016. márc. 20. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Ypszilon1980 ***** válasza:
Én ugyanezt érzem most 3 nap után, jó volt vele lenni, nagyon cuki lány, senki se szólt bele mit csinálunk, hová megyünk, nem kellett aggódni amiatt, hogy másnap meló, vagy valamit el kell intézni...... Stb. Ez ilyen sajnos, de csináljatok többször ilyet, utazz el vele. Pár napig fura, mikor hazamész és a megszokott robotot csinálod nap, mint nap. Ha szereted, akkor hiányozni is fog,vissza kell szokni.
2016. márc. 20. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem.


Én ha elválok a páromtól, akkor örülök hogy az eddigi jó érzéssel eltöltött közös dolgok után ezután jó érzéssel eltöltő egyedüli dolgokat csinálhatok.


Szerintem nem egészséges, ha valaki ennyire függ a másiktól, a másik társaságától.


22/L

2016. márc. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Ypszilon1980 ***** válasza:
Azt gondolom, hogy ez a dolog teljesen normális, ha valakit szeretsz, akkor hiányzik. Nyílván az nem pálya, ha állandóan utána siránkozol és semmi másra nem tudsz gondolni, vagy pl. a melódra emiatt nem tudsz koncentrálni, az már pszichés probléma, pl. szeretethiány.
2016. márc. 22. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!