Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ha összevesztem a barátnőmmel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha összevesztem a barátnőmmel (közös hibán) és haza vitte az összes holmiját, akkor már soha nem is fog visszajönni?

Figyelt kérdés

Mindketten buták voltunk , összevesztünk sok sok apróságon .

Már ez a sok kis dolog össze gyűlt és az egyik nap azt írta :

"Holnap megyek a cuccaimért"

Én erre csak azt mondtam hogy "okés" ,mert hát az ő dolga ha ìgy döntött akkor elfogadom .

És amikor megérkezett kb 10 percig voltam még itthon azután mennem kellett dolgozni , szóval nem sok időnk volt beszélgetni .

A lényeg hogy haza ment és az egyik közös képünket az ágyra tette.

Mindketten szerettük/szeretjük egymást , de már csak önbecsülésből vagy úgy alapjáratból sem jön vissza ?!


2017. nov. 3. 17:09
 1/5 anonim válasza:
36%
Ha szeret teged vissza fog jonni, es szerintem beszeljetek meg mindenkepp
2017. nov. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
84%
Szakított veled. A cuccai elvitele ennek a véglegesítése.
2017. nov. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
24%
csak drámázik, de nem rossz értelemben, mindketten idiotak voltatok, keresd meg, aztán tudasd vele h ez a hiszti, cucc hazahordás, nem járja ha máskor is lesz ilyen akkor az ugy is marad! (mármint h otthon is maradnak a cuccai ne vigye vissza.)
2017. nov. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
47%
Ha valóban szeret, visszamegy.
2017. nov. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha tényleg sok vitátok volt, akkor lehet, hogy ez már érlelődött benne egy ideje. Viszont bízhatsz abban, hogy amíg egyedül lesz, meghányja-veti magában a dolgokat, gondolkozik kettőtök további sorsán, továbbá a hiányérzet is felerősödhet benne. Rájöhet, milyen rossz neki nélküled. Ez is lehet egy forgatókönyv, de nyilván benne van az is, hogy végleges a dolog és el kell engedned. Attól most még egy darabig biztos nem kell tartanod, hogy esetleg mással jön össze.
2017. nov. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!