Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Tudnátok segíteni? Egyenlőre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok segíteni? Egyenlőre csak remélni tudok

Figyelt kérdés

Sziasztok!

talán ti tudtok reményt adni és több eséllyel indulhatok majd neki mert nagyon vissza szeretném szerezni az exem aki július 23.-n azaz vasárnap kidobott. Mint később kiderült nem tudja egyenlőre eldönteni, hogy velem van e baj (rengeteget veszekedtem vele) vagy már ő nem szeret . Egyenlőre elintézte annyival hogy időt szeretne illetve élvezni szeretné az életet ami nála jelenleg úgy néz ki ,hogy munka után a barátnője annak a pasija és még 2 srác a munkahelyéről összeülnek és iszogatnak. Pl vasárnap mikor kidobott akkor is velük ment el városba amúgy meg hajnalokig ott vannak nála így 5-en. Sajnos elkövettem azt a hibát ,hogy könyörögtem neki és megaláztam magam csak azért ,hogy visszafogadjon. Egyenlőre semmi siker. Rohadtul kínzó állapot mivel közös élet és gyermek is volt tervben. Viszont a furcsa az ,hogy pár napja áthivott magához és hát szép lassan bealudt majd miután próbáltam neki segiteni kedveskedni azzal ,hogy amig alszik takaritottam nála ne kelljen olyan sokat másnap neki azután én is és így ott aludtam mert nem tudtam már mivel hazamenni. Másnap reggel pedig mintha nagyjából a régi szerelmemet láttam volna ,nagyon jól elvoltunk. Egy kérdést tettem fel neki mielőtt elment dolgozni mégpedig hogy jól érezte e magát és a válasza egy mosoly és egy igen volt. A másik dolog hogy befeküdtem mellé mikor elaludt és mikor felébredt engedte ,hogy megmasszirozzam illetve hozzá bújjak kicsit. Ezt is jó jelnek veszem.illetve mikor hozzábújtam csak annyit kérdezett , szerinted így viselkednek akik szakítotak? Viszont azóta nem nagyon keres. Illetve szombaton hajnalban ráírtam mert megint csak iszogattak a társasággal és pár választ ő adott a többi pl ,hogy megbánta meg hiányzok neki az egyik tag a társaságból irogatta és konkrétan nem is vett róla tudomást csak annyit írt hogy bocs nem én voltam. Nem tudom mire vélni ezt az egészet ami most van és ahogy hozzám áll. Van valami tanácsotok hogyan hódíthatnám vissza? Rettentően szeretem és vele képzelem el a jövőm. Viszont a nyálas szövegek nem nagyon jönnek be neki hiszen eléggé nagyszájú leányzó és nem rajong a romantikáért. Viszont amióta dolgozik kb 2 hónapja azóta rettentő módon romlott meg a kapcsolatunk . Szerintem a bárátnője is és a többi munkatársa is tömi a fejét és jelenleg jobban el is van velük mint velem. Nem akarok csalódni és elveszíteni. Pont egy hónap múlva akartam megkérni a kezét. Kérlek segítsetek mert hatalmas bajban vagyok. Azóta beszéltünk is és tervben volt hogy eltávozom külföldre dolgozni de miatta erről is lemondtam és olyan volt mintha örülne neki, de tegnap délelőtt beszéltünk telefonon akkor meg azt mondta menjek nyugodtan. Sajna rengeteget veszekedtünk az elmúlt 6 hónapban és azt mondom kellett is ez a szakítás hogy teljesen megváltozzak. A másik ami nagyon zavart szintén egy telefon beszélgetésnél és azóta ezen töprengek ,hogy hogyan gondolhatta az pedig az ,hogy megígértem neki ,hogyha a régi énemre van szüksége akkor azt kapja vissza erre ő azt válaszolta ha csak barátok maradunk akkor is szüksége van a régi énemre. 3 dolgot kért tőlem ami az hogy elege van a veszekedésből és ezen változtassak a másik hogy ne mindig magamat állítsam be szarnak ( pl senkinek nem vagyok szimpatikus, mindenki utál) mert ezzel őt is lehúzom csak az utolsó pedig az hogy tegyem rendbe magam pénzügyileg ( sajna eléggé minuszban vagyok ) viszont az utóbbi pár napban nem nagyon akar beszélni és nem is nagyon jelentkezik. Viszont 2-3 nappal ezelőtt este csak úgy rám írt hogy milyen napom volt stb... tudom nagyon hosszú kálvária ez de remélem valami jó tanácsot tudtok adni.De tegnap is ő írt rám hogy hívjam fel amikor ez megtörtént nem nagyon beszélt. Szerintem csak azért volt ez mert épp egyedül ment dolgozni és nem volt társasága. De ugyancsak pár napja este rám írt hogy milyen napom volt miújság stb... nem értem már komolyan ezt az egészet. De ha felhozom neki hogy beszéljük meg a dolgokat akkor felkapja a vizet és azt mondja ezt most fejezzem be majd ha ő is akar róla beszélni akkor fogunk. Csak akkor miért nem mondja meg őszintén? Szerintem az lehet hogy valakivel összeszűrhette a levet és engem eltett tartalékba. Csak azt nem értem közel 2 évet hogy lehet 2 hét alatt elfelejteni és így kidobni?



2017. aug. 3. 13:47
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/82 anonim ***** válasza:
100%

Én majdnem az egészet végig bírtam olvasni. Aláírom, hogy ha valaki szerelmes, meg már eltervezte az esküvőt, a kis házat meg a kis gyereket, akkor nehéz megállni az ilyesmit, de szerintem annyira megalázkodtál, hogy az már nem férfias. Lépj szépen hátra egyet, és legyen erőd kivárni, hogy a volt barátnőd eldöntse, mit is akar, hányadán áll veled! Ha keres, ne utasítsd el, de ne menj át kocsonyába! Ne masszírozgasd, és semmiképpen ne kezdj el kitakarítani a lakását! Örökké persze ne várj: tűzz ki magadnak egy reális időpontot, mikor leülsz vele megbeszélni, hogy hogyan tovább, mondjon valami véglegeset.

Ne haragudj meg azért, amit írok, de nekem kicsit olyan érzésem van, hogy valamelyik haversráccal akar esetlegesen összejönni, de nálad is melegen tartja a pitét, hátha az nem jön össze. Ha a köztes időszakban megdugatja magát valakivel, akkor legyen benned annyi férfiúi büszkeség, hogy elhajtod!

Amúgy meg ennél hosszabb kapcsolatok is mentek már kukába igen gyorsan. Én a helyedben azt azért egyenesen megkérdezném tőle, hogy van-e valaki más a képben. Ja, és még ha végül vissza is menne hozzád, az eljegyzést határozatlan időre napold!

2017. aug. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/82 A kérdező kommentje:
Ezek nem túl bíztatóak de külsősként biztos jobban látjátok. Pár napja találkoztam egyik jó haverommal aki történetesen a szóban forgó leányzó barátnőjének a pasija de mi előtte is haverok voltunk . Kb4-5 éve. Ő viszont azt mondta hogy egyik nap nagyon csúnyán berúgott az exem talán mert őt is megviselte. A 2 haver srácon úgy látja nem érdeklődnek különösebben exem iránt inkább csak haverkodnak. És kérdezték tőle haverom és barátnője hogy mi a helyzet velünk de ő mindig kitért a válasz elől. Remélem az van nála most amiben én bízok. Hogy besokallt és kis idő kell neki. Fb-on 2 hét után is kint maradt az hogy velem kapcsolatban van ez szerintem nem csak nemtörődömség. Meg akkor miért keres? Mindegy :/ egyenlőre háttérbe szorulok és ha keres akkor mindenképp megbeszélem vele ha meg lelép mással akkor gerinctelen sajnos annak ellenére hogy rohadtul nem így ismertem meg és kb 2 hónap alatt fordult 180 fokot
2017. aug. 3. 14:44
 13/82 anonim ***** válasza:

Két éve voltunk együtt...nincs bennünk semmi közös..szerinte...legutóbb még minden porcikámat imádta..babát vártam, elment:(( ..ugyanis letilt mert idegesítem :O ..nem keres mert a haverok fontosabbak...

Próbálom túltenni magam én is ezen nem könnyű én 4.hónapja rugózom mint rontottam el, mivel érdemeltem ezt ki, mit nem tudtam megadni..stb.:(......írtam már egy csomó levelet úgy tűnik másfelé visz az utunk.... ne keress logikát nincs!!!!!......ő is sodródik az élettel a hangulata vezérli ha szeretne szerinted itt tartanátok? bocs!:(...........hidd el lehet találsz jobbat most kicsit jegeld lehet ő fog megkeresni mindig az kell amit nem kapunk meg tudod.:((( .........én is odaadó voltam túlságosan:(......

Az idő segíteni fog....a fájdalom soha nem enyhül én úgy érzem.:(

41/N

2017. aug. 3. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/82 anonim ***** válasza:
..amúgy meg én is úgy érzem valaki lehet a képben érzelmileg ..előtted szólónak igaza van Kérdező! Szerintem.
2017. aug. 3. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/82 anonim ***** válasza:

Milyen kapcsolat az amit napolni kell?

Ne vicceljetek már!

Egy kapcsolatban nem lehet szégyen és gátlás, nincs majd, egyszer, meglátjuk!

Vagy igen, vagy nem.

Az exed eldöntötte mit akar, csak még nincs túl rajtad.

Viszont ne reménykedj, mert nem veled képzeli el tovább.

Ne hagyd, hogy érzelmileg zsaroljon, ha nem tud túl lépni rajtad, akkor jó vagy még egy darabig.

Fel a fejjel, zárd le a kapcsolatot magadban, és keress vigaszt másban, mással (de maradj őszinte).

Ilyenkor jó egy barátság extrákkal.

2017. aug. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/82 anonim ***** válasza:

#13 vagyok ismét /szeretem hergelni magam.../ amúgy most hogy alaposabban végig olvastam szerintem túl sok vagy neki! Mondom, az kell amit nem kaphatunk meg ez már nekem is sok volt így olvasva is../bocs/..nem lehet csak szabadságra vágyna???? Nekem is mondta az exem hogy megfojtom /most meg tudnám../..mert jajjjj minden nap hívtam meg találkoztam volna az első hetekben szörnyű nem?? később már kiderültek turpisságok róla de ez más téma.

Szóval: kicsit hagyd, attól még lehettek barátok /tudom sz.rul hangzik/ meg stb..esetleg tedd féltékennyé- az beválhat bár van ahol visszafelé sült el..-...szóval..

manipulálj én már 7x mentem hozzá vissza :P De most már elég szerintem semmi értelme ha nem akarja akkor erőltessem annál rosszabb...! Hát főjön a saját levében én meg ismerkedem...közben... meg hát ott a nagyfiam.

Te is vegyél egy kutyát stb.. ők legalább hűségesek:D

2017. aug. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/82 anonim ***** válasza:
El kéne fogadnod, hogy vége, ilyen egyszerű. Legyen benned annyi tartás, hogy ezt elfogadod, nem menne ez másképpen ha újra összejönnétek.
2017. aug. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/82 A kérdező kommentje:
Megszeretném lepni egy aprósággal.Szerintetek mekkora sikere lenne egy olyan irománynak amin összefoglalom a régi szép és közös emlékeinket ( nyaralnás , állatkertben voltunk stb... ilyenre gondolok és már összeszedtem vagy 70et) ? Illetve pont ma beszéltem vele és nagyon elszomorított mert mondtam neki hogy ujra szeretnem kezdeni vele és szeretném ha nem jonne ossze massal es erre az volt a valasza hogy ha ossze is jonne arrol szolna de amugy semmi kozom hozza :(
2017. aug. 3. 15:40
 19/82 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, én igazán nem akarlak megbántani, de meg kell kérdeznem: komolyan attól érzed jól magad, ha beléd törli valaki a csizmáját? Bár én inkább úgy fogalmaznék, hogy a hátaddal törlöd le valaki csizmáját... Egész biztos, hogy ő is emlékszik a szép napokra, ha meg nem emlékszik, jelen pillanatban szerintem nem is akar. Nagyon szép ajándék, amit kitaláltál, csak ilyet akkor adnak egymásnak a felek, mikor dúl a szerelem, boldogság van meg romantikus visszatekintés.

Szerintem a csaj elég egyértelműen fogalmazott: szerinte semmi közöd hozzá. Vond le ebből a konzekvenciákat! Nekem is az a benyomásom, hogy megfojtod szerencsétlent. A szeretetből is lehet sok. Te biztos nagyon kedves és ragaszkodó fiú vagy, de legyen már tököd! Bármennyire is nem vagy képes így látni, a labda most a volt barátnődnél van, és a legjobb, amit tehetsz, ha békén hagyod. Ne udvarolj, ne próbáld visszahódítani, ne kedveskedj. Ne gyűjts neki régi emlékeket, és gyöngyöt se fűzz, amiből majd lehet neki egy szép karkötője!

Amúgy nincs sok közünk hozzá, de talán nem mindegy, hogy min veszekedtetek annyit?

2017. aug. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/82 A kérdező kommentje:
Igen , jól látjátok ennyire ragaszkodó vagyok és nagyon nehezen tudom kicsit is feledni a múltat. Csak tőle egyenlőre semmilyen választ nem kaptam. Egyébként mindig a munkán volt vagy a drága hugain és édesanyján a veszekedés. Eszméletlenül húz hozzájuk amikor a napnál is világosabb hogy csak a pénzéért kell nekik az exem. De hát nagy játékos az öreg lány szóval realizálta szerintem hogy "csóró" vagyok és keres mást... pedig mikor rendesen dolgoztam kb én ruháztam fel , új telefont vettem neki , és megvettem neki egy olyan kiskutyát már régebben amire kb 10 éve vágyakozik de ugye akkor még nem dolgozott és mind a családja mind a rokonsága telibe szarta bennem még is volt ennyi hogy ezzel meglepjem... de ennyit ér úgy látszik az ember
2017. aug. 3. 16:26
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!