Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogy zárjam őt így le?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy zárjam őt így le?

Figyelt kérdés
Barátom már 7 hónapja szakított velem. 3 hónapot voltunk együtt. Próbàlnàm őt végre lezàrni, hogy belássam, hogy mi már nem leszünk együtt. Erre jó pár hete állandóan bókol meg utánam fordul, de vajon miért, ha úgysem akar tőlem semmit? Mert különben keresne. Nem gondol abba bele, hogy esetleg nekem mèg vannak iránta érzéseim. Miért nem tartja meg akkor magának a véleményét. Miért kell állandóan megbojgatni. Szerintem sejti, hogy még érdekel. Akkor miért csinàlja ezt szerintetek? Pedig nem tini már. 40 éves, én meg 28. Hogy zárjam őt így le. Elkerülhetetlen a találkozás a munkahely miatt. Hogy felejtsem el?
2017. júl. 7. 12:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Két felnőtt ember vagytok. Kérdezd meg tőle, hogy miért viselkedik így. Szólj neki, hogy ez így neked nagyon kínos. Ha ez sem működik, válts munkahelyet.
2017. júl. 7. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Imadom, hogy mindennap kiirod ugyanazt minimalis valtoztatasokkal. De inkabb hagyd mar abba...
2017. júl. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!