Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan segítsek a barátomnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan segítsek a barátomnak túltenni magát, hogy párja lapátra tette?

Figyelt kérdés

Volt már több kapcsolata ami tartott ideig óráig, de semmi komoly érzelmi elmélyülés nem volt.

Ebben a kapcsolatban volt valójában szerelmes, családnak is bemutatás meg összejárás ottalvás stb.

Majdnem egy év után szakított vele, derült égből villámcsapás jelleggel, ami elég mélyen érintette, mondhatni depresszió lett úrrá rajta, nem akar még kommunikálni se nagyon a külvilággal.

Őnmagát hibáztatja , ami nonszensz, mert őt ismerve mindent beleadott a kapcsolatba.


Sajnos az élet földrajzilag messze sodort minket egymástól, perpill fizikailag nem tudok támaszt nyújtani neki (baráti ölelés, sörözés, valami sport, játék ami eltereli a gondolatait).


Tanácstalan vagyok, hogy mit tudnék neki még mondani vagy írni, hogy ne merüljön teljes letargiába.

Tudom magamról, hogy az ilyen sebeket csak az idő tudja begyógyítani, de én soha nem voltam ennyire magam alatt. Vagy legalábbis a külvilág felé azt mutattam minden rendbe van.



2017. ápr. 17. 22:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Légy vele türelmes,es beszelgess vele sokat.Még akkor is ha már nagyon unod,es ugyanazokrol beszeltek.

Te ismered,es tudod mivel lehetne felviditani.Próbáld meg bevetni ezeket is.

2017. ápr. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Biztosítsd, hogy bármikor felhívhat, írhat, kész vagy meghallgatni. Egyébként te ismered, te tudod, hogy jobb-e neki, ha kibeszéli magát vagy inkább elterelni kell a gondolatait.
2017. ápr. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Fish1 ***** válasza:

Beszélgetésen kívül nem sokat tudsz tenni. Olyan nincs, hogy 1 kapcsolatban csak az egyik a hibás, ha nem működik, az mindig 2 emberen múlik. Gondolom a kommunikáció nem volt megfelelő köztük, ha minden előjel nélkül lelépett a párja.

Normális, ha szakítás után valaki összetörik. Olyankor van gáz, ha ez az állapot hónapokig vagy évekig tart, mert az akkor már átcsapott önsajnálatba.

2017. ápr. 17. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!