Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan érezzem jól magam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érezzem jól magam karácsonykor és újévkor, ha pár napja szakítottak velem?

Figyelt kérdés
Békében váltunk el, külföldre ment, és nem megy neki ez így... :(
2016. dec. 23. 18:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan ezen én is átmentem. Borzalmas érzés tudom, de próbáld meg atvészelni. Kitartás!!! Idővel könnyebb lesz reméljük. :(
2016. dec. 23. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Foglald le magad "full". Sokan vagyunk egyedül...
2016. dec. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Remélem már jobban vagy azóta :( Legkegyetlenebb időpont a szakításra... :(

Köszönöm a válaszod!!

2016. dec. 23. 18:35
 4/7 anonim ***** válasza:

Egy órája írtam ki:


http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parkap..


Meddig voltatok együtt?

Én teljesen át tudom érezni, olvasd el a kérdésem.

2016. dec. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nincs mit.

A valódi jelentését nézd eme napoknak, szilveszterezni-bulizni jót lehet barátokkal, még most is tudsz jelentkezni segítő munkára...

2016. dec. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

és akinek barátai és családja sincsen?


én voltam olyan idióta, és persze lusta disznó, hogy a sok-sok év alatt teljesen leépítettem a baráti körömet.

nekem a kapcsolatom mindent megadott, nem volt szükségem másra.

pedig sokáig hívtak, de évek teltek el, idővel már sehova sem hívtak.

régebben meg is mondták, hogy csak kifogásokat keresek.

az ex persze néha elment, és a mai napig megvannak a régi barátai. lehet nem ment minden héten, de hát ő nem volt egyedülálló. a családos kollégák sem mentek mindig sörözni, csak ritkán. de az a néhány alkalom is több, mint a semmi, és éveken át így megmarad a kapcsolat, és gyűlnek a közös emlékek.

2016. dec. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Optimistán. Örülj neki, így szabad vagy előtted az élet, a Föld jónéhány szinglije közül válogathatsz és esélyed van megtalálni az "igazidat". Használd fel regenerálódásra az ünnepeket, ha pedig készen állsz, mehetsz bulini pl. szilveszterkor. Vagy ahogy valaki írta a jótékony segítés is hasznos. Emberek között lehetsz, ha épp ez hiányzik, akik nagyon tudják értékelni azt a törődést, amit ilyenkor nyújthatnak az önkéntesek. Nem mellesleg itt is rengeteg új arcot ismerhetsz meg!
2016. dec. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!