Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan öljem ki magamból az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan öljem ki magamból az exem hiányát?

Figyelt kérdés

Ő hallani sem akar rólam,lezárta.

De nekem minden 5 percben eszembe jut és hiányzik.Van hobbym de az sem segít.

19L



2016. dec. 16. 18:34
 1/7 anonim ***** válasza:

kezdj el olvasni önismeret fejlesztő könyveket.

ajánlom első sorban Louise L. Hay, Rhonda Byrne, Allan és Barbara Pease, Csernus Imre, Szabó Péter motivációs előadó és Brian Tracy könyveit! youtube-on is vannak hanganyagjaik és videóik. :)

2016. dec. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
60%

Sosem értettem az ilyen embereket, akik azt gondolják csak egy emberből áll a világ, és egy új emberről hallani sem akar.

Van a közeli családtagok között ilyen, aki ugyanezt játssza már mióta tudják hogy nem egymáshoz valóak, mégis erőltetik, ahelyett hogy menne mindenki a maga útján tovább.

25F

2016. dec. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
73%
Igazából ezen rajtad kívül senki nem tud változtatni. Először neked kellene akarnod őt elfelejteni. Lehet, hogy ez csak én vagyok, de én az írásodból nem úgy vettem ki,hogy te tovább akarsz lépni. Ha ő lezárta, akkor ezt neked muszáj megértened. Adj időt magadnak, ez nem fog menni egyik napról a másikra. Kitartás!
2016. dec. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
74%

Kutyaharapást szőrével!

Foglald le magad, járj társaságba, ismerkedj!

Az élet megy tovább, lesz még egy pár "soha el nem múló" szerelem az életedben, amikor visszatekintve az előzőre nem is fogod érteni, hogy mit szerettél annyira, de annyira rajta. :)

2016. dec. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
49%
Pasik is átélik ugyanezt,személy szerint rengetegszer éltem át amit most te,persze a lányt ezt nem érdekelte..
2016. dec. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Más férfiak... és ne úgy gondolj rá, hogy milyen tökéletes... hanem kezd el látni a hibáit.


Ha idealizálod (tökéletesnek látod fejben), akkor mindig vágyni fogsz rá... De ő is ember, ezért tele van hibákkal.

A hibáit találd meg.

Első hiba: Nem akar veled lenni.

Második hiba: Hagyja, hogy szenvedj.

Harmadik hiba: A francnak se tudom elfelejteni, pedig nem is nagy szám a csávó.

stb stb.

2016. dec. 20. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

nekem csak úgy sikerült, ha kerestem egy érzelemmentes kapcsolatot.

vigasztalódtam pár szex erejéig, majd annak si vége lett.

picitt jobb volt, hogy a volt csajomon kívül másnak is tetszek, és más is megkíván de ennyi.

nekem segített átmenetileg.

de utána nagyon nehéz időszak jött..

25/F

2016. dec. 20. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!