Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy irtsam ki magamból az...

Hogy irtsam ki magamból az emberek utána vágyamat?

Figyelt kérdés
Sajnos nem sikerült haveri társaságot kialakítani és nincs olyan hely ahová szívesen járnék. Gondoltam interneten próbálkozok de ezen az oldalon kívül nem tudok más beszélgetős helyeket. De itt kivétel nélkül az összes beszélgetés elhalt. Ezért úgy döntöttem, hogy (mivel gyakorlatilag születésem óta egyedül vagyok) ezért örökre egyedül akarok maradni. Szerencsére már hamar el tudom nyomni magamban a haverkodás és beszélgetés utáni vágyaimat de folyton előjönnek. Hogy tudnám végleg eltüntetni magamból? 25/F
2016. dec. 8. 17:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Az az ember aki ezeket megélte, az az az ember volt akinek csak arra volt kapacitása hogy ezeket megélje. Új emberré kell válnod. Csak így leszel képes újat létrehozni. Vagy megbékélsz azzal aki vagy és elfogadod mindazt ami ezzel jár.
2016. dec. 8. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mondjuk ez a kérdés máris ellentmond a szándékaidnak, és valószínű mindössze egy újabb kísérlet a kontaktus teremtésére.

Mert, ha belegondolsz: a) kapsz egy-két jó ötletet néhány embertől, így közülük pár máris alkalmas arra, amire titkon vágysz, tehát nem borítod a lehetséges kapcsolatot, vagy b) nem kapsz értelmes ötletet, és adtál a szarnak egy pofont.

Ha meg akarod valósítani a dolgot, akkor az első lépés, hogy érdemben szakítod meg a kapcsolatot a külvilággal. Ne ilyen kamukérdésekkel "támadj hátulról" ;)

2016. dec. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogod tudni, az ember alapvetően társas lény. Ha különböző mértékben is, de szükségünk van más emberek társaságára, így kénytelen leszel valami megoldást találni, hogy kitörj a jelenlegi helyzetedből.
2016. dec. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De már nem akarok kitörni! Próbálkoztam minden lehetséges módon de ugyan ott tartok...
2016. dec. 8. 17:43
 5/5 anonim ***** válasza:
Szegcsont töréssel fekszek itthon, beszélgethetünk, ha meggondolod magad....
2016. dec. 12. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!