Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Akik itt kérnek tanácsot,...

Akik itt kérnek tanácsot, hogy valami menő-e, azok tényleg eszerint alakítják utána az életüket?

Figyelt kérdés
vannak itt néha olyan furcsa kérdések: normális-e, ha 13 évesen Guns N Rosest hallatok, ha kék színű biciklim van, ha lány/fiú létemre ezt vagy azt csinálom.. Ezek az emberek, ha azt mondják nekik, hogy ez a dolog nincs így jól, akkor tényleg megpróbálnak megváltozni? Jó, persze a "13 évesen Guns n Roses-t hallgatok, nem Justin Biebert", az csak burkolt seggnyalatás, de most ez a példa jutott eszembe. Ami ennél is jobb, az az, amikor egkérdezik, ciki-e valami, amit úgyse lát senki (pl. ciki-e, ha otthon dúdolgatok magamban) - mégis ki előtt? Vagy amikor másokra is kiterjedő dolgokat kérdeznek. Például időről időre megkérdezi egy fiú, hogy normális-e, hogy ő fiú létére néha megöleli egy haverját. Ennek vajon mi lesz a folytatása élőben? "- Figyelj, légyszi ne ölelj meg többet, mert ismeretlenek a gyakorikérdéseken (ahol feltettem rólad egy kérdést, hogy nem vagy-e meleg) azt mondták, hogy ez fura." Persze félreértés ne essék, vannak olyan esetek, amikor egy külső szemlélő jobban rálát egyes dolgokra. De ha mi nem hagyjuk jóvá az ízlését, kidobja a könyveit, vagy megváltoztatja a barátai személyét?
2016. dec. 6. 20:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Sok ember unatkozik
2016. dec. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igen, mégpedig saját példámból állíthatom, aki mérhetetlenül sznob vagyok. :) Végtelenül kisebbrendűségi komplexusban szenvedek, rettegek belül, ki mit szól, ezért hú de lazán megejtek egy-egy "na hogy ityeg? höh?"-et, miközben belül remegek, indokolatlanul.


De ha felveszem a lelki páncélomat, a dzsásztinbíberpólót, akkor megnyugszik az érzékeny lelkecském, mert valahova tartozónak érzem magam, hiszen nincs egyéniségem, és folyton csak vakon kifelé kuksizok, az alapvetően illuzórikus világba -mert ugye hiszem ha látom-, ám befelé sohasem.


De hátha megmondja nekem valaki a tutit. Lusta vagyok önállóan gondolkodni, pedig már 70 éves vagyok és egyúttal szadista is, de nem kell félni tőlem, hiszen pszichopata lévén bájosan, mikor meg határozottságot mímelve létezem folyton, emiatt kellemesen érzi mindenki saját magát körülöttem, kivéve a képzelt áldozatom (nem mondhatok olyat, hogy valódi, hőőh, naná, hogy nem, hiszen akkor hogyan beszélnék mellé?? Ejnye...)


Az iskolarendszer szerencsére gondolkodik helyettem a szakmunkásképzőben is, amúgy is a pedantéria a másik mániám, mert adok a látszatra, és imádom, ha mossák az agyamat is, a politikusokkal és mainstream, állami, kereskedelmi médiával karöltve.


Általánosságban általában általánosan általános ilyen vagyok általánosan személytelenül, szájtalanul, fül-tanúlul, hamisításostul, észrevétlenül, és nem utolsósorban azon tévehitestül, hogy ez nekem mintha működne hosszútávon, pedig nem.

2016. dec. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
...
2016. dec. 8. 17:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!