Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ha egy ferfinak van felesege,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy ferfinak van felesege, akit szeret, es elvileg rendszeres a szexualis eletuk is, akkor miert kell neki egy bizonyos masik no? Barkit megkaphatna egy kis szexre, mert nagyon jokepu, vonzo ferfi?

Figyelt kérdés

Egy evig voltunk egyutt, amikor elmondta, h csaladja van es naluk nem elfogadott dolog a valas, ill.szereti is a feleseget. En megmondtam neki, hogy nem akarok szereto lenni..Fel eve nem hagy beken, nap mint nap keres, sokszor szemelyesen, de sose allok vele szoba. Biztos talal(na) maganak nem is egy not, aki a szeretoje lenne, mert nagyon vonzo ferfi, megis utanam rohangal. Miert? Azt allitja szeret, de ha szeretne vagy szeretett volna, nem tette volna velem ezt.. Ez valami birtoklasi vagy?

Meg nem teljesen tettem tul magam a dolgon, es igy hogy lepten nyomon bele botlok sokkal nehezebb.. :(



2016. nov. 17. 08:41
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%

Profi házasságtörő, a legaljasabb fajtából.

Ne légy tovább a lábtörlője, többet ennél úgysem várhatsz tőle.

Az, hogy jóképű, és más nők is bedőlnek neki, már nem a te bajod.

2016. nov. 17. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
Azt gondolta,hogy beismeri a dolgot, es minden mennni fog tovabb. Sot, azt is mondta, hogy neki az sem baj, ha idovel nekem is lesz csaladom, csak szeressem ot mindig, egesz eletemben, es sose hagyjam el..
2016. nov. 17. 09:25
 13/23 anonim ***** válasza:
29%

Kövezzetek meg érte, de én az elmúlt egy éves szolgálatomért olyan számlát nyújtanék át neki, hogy csak pislogna!

Mivel nem önként lettél szerető, és valószínűleg nem kezdtél volna vele kapcsolatba, ha tudod, hogy nős, ezért nyugodtan megmondhatod neki, hogy elrabolt egy évet az életedből, aminek komoly ára van. Ha nem fizetne egy busás összeget a hallgatásomért, az első dolgom az asszonyhoz vezetne.

Nem szép dolog, de egy éven át hazudozni, és két nőt megvezetni sem az!

2016. nov. 17. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
B*sszátok már le a kérdezőt, mert meg lett vezetve. Olyanról meg nem hallottam, hogy nem lehet elválni, maximum kínos. Vagyis gyenge érv, meg hát ha meg szereti is feleségét akkor ergo csak könnyű szórakozásra vágyik.
2016. nov. 17. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

Mert a másik, az új, az mindig jó érzés.


Rengeteg olyan van, hogy a férfiak kevésbé szép nővel csalják meg a barátnőt/feleséget, mint amilyen szép a párjuk. Jó az újdonság varázsa. Ezt a vágyat ne becsüld le a férfiakban.


25/F

2016. nov. 17. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

Mégis mikyen vallású vagy származású ez a csávó?? Mert ilyet még nemnagyon hallottam. Max ha muszlim v valami egyéb keleti, ahol az asszony dolga a "kuss", és egy szava se lehet a férje dolgairól, ő csak nevelje a poronytyokat, és legyen jó háziasszony.


Hazudott neked az a legnagyobb baj. Én is voltam már szerető, de ott már tudtam ezt a legelején, vagyis önként vállaltam. Te viszont csúnyán át lettél verve. Mindezt csak azért mert van egy szerencsétlen feleség aki vagy buta mint egy rohadt cseresznye, vagy bizonyos okokból mindent el kell viselnie. A pasi meg egy profi hazudó.

2016. nov. 17. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Azért később terítette ki a kártyáit, - fél év - mert addigra már rendesen kötődtél hozzá érzelmileg is.

Sok férfi nem szól az elején erről, mert a nők elhajtanák őket. Inkább kivárnak, majd amikor már stabillá vált a kapcsolat, színt vallanak abban bízva, hogy minden maradhat ugyanúgy.

2016. nov. 17. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
A kerdest, illetve a kerdezo kommentjeit olvasva nekem is az volt az elso gondolatom, hogy ez a pasi biztosan valamilyen arab ficko.Ha igy van, hiaba kapalodzol,nem fog leszallni rolad.Mert milyen dolog mar az, hogy egy no ellent merjen mondani egy ferfinak?Majd ha O, a teremtes koronaja azt mondja, hogy vege,na akkor lesz vege,nem amikor te akarod.Ha megis "feher" ember a pasi,akkor szimplan megmondhatod,ha nem hagy beken reszletesen beszamolsz mindenrol a felesegenek.Mar ha egyaltalan erdekli az asszonyt barmi is a ferje viselt dolgaival kapcsolatban.
2016. nov. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

"A kerdest, illetve a kerdezo kommentjeit olvasva nekem is az volt az elso gondolatom, hogy ez a pasi biztosan valamilyen arab ficko."

Érdekes, nekem is ez ugrott be.

2016. nov. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
Igen,muszlim, de nem veszik komolyan a vallast, csak nehany "latszat" dolgot belole. Itt jart egyetemre nehany felevet, majd munkat vallalt. Osszehazasitottak idokozben, de naluk ez igy megy.
2016. nov. 17. 20:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!