Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Milyen világ ez, ha egy nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen világ ez, ha egy nő képes az alantas vágyai miatt szakítani azzal, aki szívből szerette? Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

4 éve voltunk együtt, tökéletesen működött minden. Az egyetlen furcsa dolog az volt, hogy említette, hogy arra vágyna az ágyban, hogy durvábban csináljam, esetleg kicsit fogjam le, de én erre nem vagyok képes. Ha lassan csináltuk, akkor is küzdenem kellett, hogy ne élvezzek el nagyon hamar. Neki soha nem volt orgazmusa, de emiatt nem érzem magam hibásnak, mert az előző kapcsolataiban sem volt, nem képes rá.

De ezen kívül minden működött. Pedig külsőre sem vagyok egy adonisz.

A szakítás úgy jött, mint derült égből a villámcsapás, már az eljegyzést fontolgattuk, amikor egyik napról a másikra kilépett, mert ő rájött, hogy képtelen ilyen szexuális élet mellett leélni egy életet velem boldogan és hűségesen. Magyarul: szakított és bevallotta, hogy szajha.

2 hónap után már össze is jött mással. Egy magas, izmos mérnök tanonccal.

A legjobb barátnőjével folyamatosan beszélgetek, ő mesélte, hogy a sráccal már a 2. randin lefeküdt, orgazmusa van vele és nem mellesleg a srácnak 18 cm a farka és domináns, minden nap szétkeféli az exem. Az orgazmus dolog szerintem nem is igaz.

Nem tudok napirendre térni afelett, hogy ilyen ösztönlény, és feláldoz egy jól működő kapcsolatot egy nagy farokért és egy izmos testért.

Sok üzenetet írtam neki, igyekeztem észhez téríteni, az anyaság szereppel is próbáltam megfogni, hogy milyen feleség, családanya lesz belőle ha így gondolkodik, de írtam neki szerelmes verset is, de nem reagál semmire.


Hogyan szerezhetném vissza?

Komolyan ilyen fontos a szex? Mit tudok tenni ha egyszerűen nekem nem megy úgy, ahogy a nők szeretnék? Nem tudok olyan alantas lenni, hogy úgy dugjam mint egy állat...


2016. nov. 13. 17:15
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, te valami álomvilágban élsz.

Körülöttem sok házasság ment tönkre, mert közel sem egyformák voltak a szexuális igényeik. Nem kielégítő mind két fél számára, szerelmet, kapcsolatot, mindent megöl idővel.

2016. nov. 13. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Valóban nem a szex a legfontosabb, de az mennnnyire durva már, hogy 4 éven keresztül képtelen voltál kielégíteni? Próbálkoztál egyáltalán? Szájjal, kézzel, sehogy sem ment? Ha neki az lett volna a kívánsága, miért nem tudtad magad megerőltetni kicsit? Az a baj, hogy még a legjobb kapcsolatokat is kikezdi, ha a másik tesz a te igényeidre.


Nekem se volt évekig orgazmusom. Kezdtem belenyugodni, amikor találkoztam egy olyan sráccal akit érdekelt, hogy nekem is jó legyen. Onnantól kezdve nem adtam lejjebb az igényeim, és igen, férjhez mentem, példás feleség vagyok attól még, hogy élvezem a szexet és meg is merem élni a saját orgazmusomat.

A barátnőd csak jót tett azzal hogy szakított veled. Magának mindenképpen és remélhetőleg neked is, legalábbis remélem rájössz, hogy a szex nem huszadrangú dolog egy kapcsolatban és nem csak azért létezik, hogy neked jó legyen.

2016. nov. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
85%
Nem hitte volna, hogy ilyen fontos a szex. Az, aki attól is elmegy, ha kezet fog a nővel.
2016. nov. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom eldönteni, hogy hülye vagy vagy pedig troll...Bár az utóbbi az sanszosabb.
2016. nov. 13. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha a baratnod azt keri hogy dugd meg kemenyen mint egy allat, akkor tedd azt!!! Nyilvan o is megtett volna barmit az agyban ha lett volna ra igenyed. Raadasul o elmondta hogy mit akar. A szex pedig igenis fontos es csak azert mert idonkent ket ember ugy egymasnak esik hogy majd szet esik a haz meg nem jelenti azt hogy erzeketlen allat. Te nem voltal eleg neki es ez nem az o hibaja. Elmondta mit akar, te leszartad, o pedig nem megcsalt, hanem elhagyott. Most legalabb boldog es kielegult.
2016. nov. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Eszerint az alantas szexuális élet úgy lett volna korrekt ha most neked nem lenne szex mellett orgazmusod hisz nem számít.
2016. nov. 13. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
77%

Felesleges szidnod a barátnődet, ezt férfiként mondom.


Egyszerűen mások az igényeitek, nem illetek össze.

Mellesleg azon még nekem is megakadt a szemem, hogy 4 éve nem volt orgazmusa, és te ezt szó nélkül elnézted. Pofámról égett volna le a bőr, ha ilyet tapasztalok, és nem teszek meg mindent, hogy más legyen.

Van szád, kezed, hogy az előjáték alatt annyira felizgasd, hogy közösülés közben hamarabb jöjjön az orgazmus, használhattál volna óvszert, esetleg benzokainos óvszert is, hogy tovább bírd.

Sok lehetőség van, elmondta mit szeretne, telibekakáltad - mégis mit vártál? Buksisimogatást?

2016. nov. 14. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Nem aszexuális, te rossz voltál az ágyban, pedig ha törődtél volna vele, biztosan meg tudtad volna oldani, ő nagyon is tisztességesen szakított, nem csalt meg, nem rabolta az idődet még évekig, miután őszintén megmondta, mit akar és mi a gondja. Ne az erkölcscsőszt játszd, hanem nézz utána, hogyan javíthatsz magadon és/vagy keress valakit, akinek ugyanolyanok az igényei, mint neked.
2016. nov. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!