Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ez mit jelent? Esetleg jelenth...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mit jelent? Esetleg jelentheti még azt, hogy többet jelentek neki?

Figyelt kérdés
Tegnap este a volt barátomnak írtam, hogy szeretném ha én rám is lenne ideje, rám a régi barátjára. És velem is elmenne csocsózni. De erre azt írta "tudod hogy mi nem tudunk csak barátok lenni"

2016. szept. 6. 11:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez jó kérdés. Én sem tudom mit jelent a pasiknál ez a nem akarok csak barát lenni szöveg... :(

lerázós duma, esetleg van jobb nője :(

2016. szept. 6. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Talán mert nem barátok vagytok?

Pl. a többi régi barátját nem látta pucéran, farokkal a szájában, meg nem volt velük vita után békülős szex.


Lehet, hogy már nem is kedvel, látni se akar.


Kár ezt erőltetni, ha akarna látni, keresett volna.

2016. szept. 6. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Én nem is értem, mit akarsz te vele barátkozni. Exekkel barátkozni nem jó ötlet. Ha nem akar a barátod lenni, pláne tartsd tiszteletben, és akadj le róla.
2016. szept. 6. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
"tudod hogy mi nem tudunk csak barátok lenni" - Ez azt jelenti, hogy 1. nem fog veled elmenni csocsózni, mert nem akar a csak barátod lenni, 2. elmegy veled csocsózni, de akkor többre is számít, mint csak barátság, és meg fog sértődni, ha nem lesz több... akkor pedig utána nem fog feled elmenni csak csocsózni.
2016. szept. 7. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Veled dugni akar, nem csocsózni.
2016. szept. 9. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!