Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ez jelentheti azt, hogy még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez jelentheti azt, hogy még mindig szeretem?

Figyelt kérdés

5 hónapig jártunk a barátommal, előtte évekig barátok voltunk. A kapcsolatunk jó volt, azért szakítottunk, mert ő nagyon szerelmes volt, részemről pedig elmúlt az érzés. Viszont utána is majdnem minden nap beszéltünk (főleg Facebookon), így hát nem is igazán mondható ez szakításnak talán... minden érzésünkről őszintén beszélünk egymásnak, egyszer mondta, hogy mintha benne megint felszínre törnének érzések, de utána azt mondta, teljesen lezárta, és szeretne a barátom lenni. Tényleg legjobb barátok is voltunk. Most hétfőn találkoztunk, és nagyon furcsa érzésem volt végig, folyton hozzá akartam bújni. Úgy is alakult, hogy átölelt, és valahogy jó érzés volt, de nem olyan gyomorösszeszorulós módon. Most viszont úgy érzem, nem tudnék úgy találkozni vele barátilag, hogy ne érezzem úgy, hozzá akarok bújni. Közben járni nem szeretnék vele, mert nem változott semmi. Ez mit jelent? Vagy ez normális?

L/21 és F/20



2015. júl. 9. 16:10
 1/2 A kérdező kommentje:
A barátai szerint ő még mindig szerelmes belém, és én is úgy éreztem hétfőn...
2015. júl. 9. 16:16
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem. Csak a törődés hiányzik.
2015. júl. 9. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!