Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Jó ötlet levelet írni az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó ötlet levelet írni az exnek hosszú évek távlatából?

Figyelt kérdés

Már 2 éve, hogy véglegesen szakított velem, azelőtt pedig óriási nagy sérüléseket okozott, tönkretett, valóban totálisan a padlóra küldött.


Utána még nagyon sokáig szerettem, és utáltam egyszerre. Majd összejöttem jelenlegi párommal, megkaptam a jelenlegi munkámat, és szépen fokozatosan elfelejtettem. Tartottuk a kapcsolatot, keresett, kerestem, de semmi különös nem volt.

Régen is gondolkoztam rajta, hogy leírom neki azt, amit elmondani nem mertem. De akkor még nem néztem külső szemmel rá. Mostmár részben értem az ő oldalát is, mivel hasonló dolgokkal van bajom párommal kapcsolatban, mint neki velem régen. Viszont tudom a megoldást és hogy hol volt a hiba.


Hálás is vagyok, mert végre önmagam vagyok annak a sok fájdalomnak a segítségével, amit tőle kaptam. Tehát nem lebaszós levél lenne, nem rinyálós levél, és nem is a hiányzol, jöjjünk össze újra, adj egy esélyt levél.


Ezek eszem ágában sincsenek, nem illünk össze, mások a céljaink, legalábbis a legvége biztosan, és nem is tűrném el többet a stílusát.


De lehet nem lenne rossz ötlet, hogy tudja, hogy mire gondoltam mikor azt hajtogattam neki, hogy én nem az az ember vagyok, akit akkor látott, és ismert. És hogy igazából köszönök neki mindent még akkor is, ha a legutolsó beszélgetésnél is csak kihasználni akart.



Semmi célom ezzel, max a lelkem könnyítése, az évek során érlelt gondolatok összefoglalása, és közlése végre. Nem várok reakciót tőle, sem azt, hogy változtasson azon, hogy sz.ar embernek tart, míg én csak adtam neki.


Csak le akarom írni, amit mindig is akartam, csak mostmár elvárás nélkül. Jó ötlet lehet? Fiúk, ti ilyenre hogy reagálnátok?


2016. aug. 23. 11:01
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Rossz ötlet. Csináld azt amit a kettes mondott, megírod, majd szépen elégeted.


Én is voltam hasonló helyzetben, sokszor megnyitottam egy docot, hogy na most leírom és elküldöm, de rájöttem, hogy senkinek se lenne hasznára, pedig lenne mit írnom. Nem bántam meg, helyes döntés volt nem elküldeni.

2016. aug. 23. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Pont, hogy az segít a legtöbbet, ha csak kiírod magadból, az elküldés már semmin nem változtat. Lehet, meglátja a neved, már dobja is el.
2016. aug. 24. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Nem csak nekünk hanem a párodnak és önmagadnak is hazudsz.

De lépten-nyomon kilóg a lóláb. Még őt szereted, azt akarod hogy másként gondoljon rád, számít a véleménye, nem haragszol már "túlzottan" (szóval de...).

Győzködöd magad és tőlünk vársz igazolást, de valójában te is tudod hogy hülyeség.

Szánalmasnak fogsz tűnni a szemében, de talán ha újra megalázod magad könnyebben tovább lépsz vagy -örökké bizonyítani akarsz majd..

2016. aug. 25. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!