Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Jó ötlet levelet írni az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó ötlet levelet írni az exnek hosszú évek távlatából?

Figyelt kérdés

Már 2 éve, hogy véglegesen szakított velem, azelőtt pedig óriási nagy sérüléseket okozott, tönkretett, valóban totálisan a padlóra küldött.


Utána még nagyon sokáig szerettem, és utáltam egyszerre. Majd összejöttem jelenlegi párommal, megkaptam a jelenlegi munkámat, és szépen fokozatosan elfelejtettem. Tartottuk a kapcsolatot, keresett, kerestem, de semmi különös nem volt.

Régen is gondolkoztam rajta, hogy leírom neki azt, amit elmondani nem mertem. De akkor még nem néztem külső szemmel rá. Mostmár részben értem az ő oldalát is, mivel hasonló dolgokkal van bajom párommal kapcsolatban, mint neki velem régen. Viszont tudom a megoldást és hogy hol volt a hiba.


Hálás is vagyok, mert végre önmagam vagyok annak a sok fájdalomnak a segítségével, amit tőle kaptam. Tehát nem lebaszós levél lenne, nem rinyálós levél, és nem is a hiányzol, jöjjünk össze újra, adj egy esélyt levél.


Ezek eszem ágában sincsenek, nem illünk össze, mások a céljaink, legalábbis a legvége biztosan, és nem is tűrném el többet a stílusát.


De lehet nem lenne rossz ötlet, hogy tudja, hogy mire gondoltam mikor azt hajtogattam neki, hogy én nem az az ember vagyok, akit akkor látott, és ismert. És hogy igazából köszönök neki mindent még akkor is, ha a legutolsó beszélgetésnél is csak kihasználni akart.



Semmi célom ezzel, max a lelkem könnyítése, az évek során érlelt gondolatok összefoglalása, és közlése végre. Nem várok reakciót tőle, sem azt, hogy változtasson azon, hogy sz.ar embernek tart, míg én csak adtam neki.


Csak le akarom írni, amit mindig is akartam, csak mostmár elvárás nélkül. Jó ötlet lehet? Fiúk, ti ilyenre hogy reagálnátok?


2016. aug. 23. 11:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ha ezzel megkönnyebbül a lelked, akkor persze. Ne fojt el semmit.
2016. aug. 23. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezt magadnak ird le, aztan egesd el. Felesleges egy olyan embernek levelet kuldozgetni (miert erdekel, hogy hogyan tekint rad? Miert kene tudnia hogy te mar mas vagy?), aki tojik a fejedre.
2016. aug. 23. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne, felesleges. Leírni leírhatod, de ne küldd el neki.
2016. aug. 23. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Pont az elküldés benne a lényeg. Nem tudom miért, de el akarom neki küldeni. Igazából régen volt egy kis bosszú is benne: nézd mit dobtál el magadtól gondolattal. Mostmár ez sincs, legalábbis sokat kell gondolnom a múltra, hogy előjöjjön, és egy válrándítással elmúlik.


Ő mindig is féltékeny volt rám, igazából amit én el akarok érni azt el is érem, és még csak nem is túlzottan gázolok át senkin ehhez.Őt a nővére befolyásolja, akármennyire tagadja, ő a bábja.



Van egy kis esély arra, hogy a levelem miatt elgondolkozik. Különleges voltam neki, első szerelem, és ha nem uszítják, akkor talán még működhetett is volna.


Na mindegy... nem tudom... nem akarok tőle semmit, de eléggé zavar, hogy az az ember, akit a legnagyobb szerelemmel szerettem azt hiszi, csak ártani akartam neki egész végig.


És igen... ezért karóra feszíthettek, párom nem szeretem annyira nagy szerelemmel, mint ezt a srácot, és valószínű senkit nem is fogok. A szívem mindig őt fogja preferálni, de szerencsére nálam már győzött az eszem a szívem felett, és túlléptem rajta, elnyomom, és tudom, hogy felesleges így éreznem.


Így örülök a páromnak, mielőtt valaki javasolná, hogy hagyjam el. Ő az, aki megfelel számomra, és nem az ő hibája hogy nem őt szerettem őrülten, Hozzá már a visszafogottabb ragaszkodás és biztonságérzet köt a mélyebb szeretet mellett.

2016. aug. 23. 11:18
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Igy biztos hogy ne kuldd el. A szavaidbol vilagos hogy benned meg rengeteg harag van es meg mindig meg akarod mutatni az exednek, ertekesnek akarod lattatni magadat a szemeben, fajdalmat akarsz neki okozni... ez nem azt jelenti hogy tul vagy a tortenteken, szoval inkabb ne tepd fel a sebeket. Ha tenyleg tul lennel akkor pont nem erdekelne hogy mit gondol rolad vagy hogy mi faj neki.
2016. aug. 23. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Szia!


Ne haragudj, de nagyon rossz ötlet. Semmiképpen se keresd őt. Magadban kell lezárnod, nélküle, főleg, hogy már évek teltek el. Írd le egy naplóban, amit szeretnél, hidd el az sokat segít.

2016. aug. 23. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Nem hinném, hogy a napló sokat segít, hisz attól, hogy kiírom, és megtartom magamnak nem lesz jobb :) Legalábbis így érzem. Ennyi erővel felesleges rá tintát pazarolni, hisz a gondolataimban megvan, végig gondoltam.


Harag túlzottan már nincs bennem.

2016. aug. 23. 11:27
 8/13 anonim ***** válasza:

Gondolod, hogy ettől biztosan el tudod őt örökre engedni?


Én már csináltam hasonlót és nem ment. Sőt, még direkt találkoztam is vele, azóta se tudtam lezárni. Tényleg csak az idő segít az ilyen dolgokon-legalábbis én így gondolom- és ha véletlenül gondolok rá, akkor próbálok egyből észbekapni, hogy igazából sosem bánt velem úgy, ahogy szerettem volna,stb stb. Nem gondolok rá haraggal, csak tudod az ész,ahogy te is mondtad.


Nekem a környezetváltozás,új munkahely, új célok és önmagam építése, szóval a szokásos maszlag segített.

2016. aug. 23. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Most tulajdonképpen kinek és miért hazudsz? Látszik, hogy még mindig meg akarod mutatni neki, hogy te vagy a legjobb számára és mit veszített. Ez inkább már szánalmas lesz, ha elküldöd.
2016. aug. 23. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

írd meg és küldd el, ha neked így jobb lesz, ha úgy érzed szükséged van erre. ezt csak te tudod, senki más.


én mondjuk nem vagyok ilyen tipus, ha lezárok valamit akkor az le van zárva, soha többet nem firtatom.


viszont ha ilyen levelet kapnák, az érdekes lenne. elolvasnám, és kérdően bambulnák magam elé, hogy ezzel vajon most mit akart évek távlatából. az egészen biztos hogy nem sajnálkoznék, hogy mit veszítettem, de napokig rágnám magam azon hogy vajon mi az istent akart ezzel az egésszel? ennek ellenére kizárt hogy válaszolnák vagy reagálnák a levélre, és ha véletlen összefutnánk valahol akkor se hoznám szóba.


de ez én vagyok, más máshogy reagálna. biztos van akit feldühítene, meg olyan is aki újbóli közeledésnek vélné, meg olyan is aki zaklatásnak... hogy ő hogyan fog reagálni az csak akkor derül ki ha elküldöd


28/f

2016. aug. 23. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!