Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit tegyek? Rossz emberbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Imaprincess kérdése:

Mit tegyek? Rossz emberbe lettem szeremes?

Figyelt kérdés
pont ezen a napon lennék együtt 2 éve a barátommal. ekőtte barátok voltunk de minden buliban egymásra találtunk írogattun egymásnak, tehát mindig volt köztünk több mint barátság. egy ilyen buli alkalmával össze is jöttünk. én sosem voltam szerelmes ennyire és szerintem ő se csakhogy kb. 1,5 év után nagyon elromlott a kapcsolatunk. én még mindíg ugyanúgy éreztem bátmit is tett ( volt ott megcsalás, minden) végül mindíg visszasírtam magamat hozzá aztáőn egy darabig működött is. újévkor csinált nekem egy nagymeglepetést és elmondta hogy nagyon szeretne feleségül venni egyszer és tőlem akar gyerekeket is és ez eddig se volt kérdés a kapcsolatunkban. úgy vettük mintha örökre együtt maradnánk. de aztán jött a január vége ő egyre távolságtartóbb lett bunkózott, hazudott nem akart találkozni, végül ki mondta hogy nem tudja mit érez de nem is akar elveszíteni. minden ugyanúgy volt utánna lb 2 hónapig, mintha együtt lennénk csak senki nem tudott róla. aztán most végleg szakítottunk, de nem tudom hogy valyon kis időre van e szüksége neki vagy végleg el akar felejteni. ő nem egy ilyen szerelmes típus fél kimondani mit érez. félek hogy ha lenne még esélyünk ő akkor is inkább elfolytaná magában. szerintetek mi a megoldás??? 19/L

2016. márc. 21. 16:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Miért lett bizonytalan? Mitől változott meg? Ha nem tudjátok megbeszélni ezeket a dolgokat, és együtt megoldást találni rá, akkor igazából megette a fene az egészet. Plusz fel kell tenned magadban a kérdést, egy ilyen emberrel akarod összekötni az életed? Olyannal, aki így viselkedik veled?
2016. márc. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

"minden buliban"


jól kezded!!! miér tnem inkább a tini kategirába irsz, mert már 19 evesnek mondod magad, a kis eszed alapján 14-nek tippelnélek.

2016. márc. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!