Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha rossz emberbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha rossz emberbe szerettem bele?

Figyelt kérdés

Egy barátomról van szó.. Sokat beszélünk, szoktunk együtt sok időt tölteni is. Közös barti társaság, de kettesben is. :) Viszont tartok tőle hogy ő tényleg csak egy havernak tart.

A helyzetet tovább bonyolítja, hogy kavartunk többször is az elmúlt hónapokban. Már nem tudom hogyan kellene rá tekintenem :/ Ki ő nekem?

A probléma az hogy egyikünknek se erőssége az érzelmek kifejezése én is kb ugyanúgy viselkedem vele mint azelőtt. Ugyanakkor néhány dlolig változott is, csipkelődve becézget, ölelget, ilyesmi. Meg hát ügye a vonzalom is megvan mindkettőnk részéről.

Mit kéne tennem? Nem tudok szabadulni a gondolatától folyton ottvan a fejemben. :(


2016. febr. 11. 16:23
 1/4 anonim ***** válasza:
a kavarás alatt mi játszik?
2016. febr. 11. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Énekeld meg!

Mondd neki hogy Te komolyan gondolod!

Hagy ott a fenébe, és ne is barátkozz vele!

Gyere össze egy másik sráccal, és ha szeret megmozdul!

Menj el síelni az Alpokba!

2016. febr. 11. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Csók, simogatás intimebb helyeken... De elég vadul :D
2016. febr. 12. 00:23
 4/4 anonim ***** válasza:

"Már nem tudom hogyan kellene rá tekintenem :/ Ki ő nekem?"


megmondom, a játszópajtásod.

2016. febr. 12. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!