Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Adam Joyrider - Visszaszerzem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adam Joyrider - Visszaszerzem az exem stratégia vélemények?

Figyelt kérdés
Hetfon szakitott velem a baratom,de nagyon szeretem es szeretnem ha ujra egyutt lennenk. Van akinek bevalt? Es sikerult ujra osszejonnie az exxel?

2016. febr. 11. 20:01
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Egy kapcsolat, aminek egyszer kimondták a végét, az véget ért. Okkal. Akkor is, ha fájdalmas...saját példámból kiindulva és a környezetemben élőkéből szintén azt a következtetést vontam le, hogy nincs semmi értelme...sosem lesz már olyan, mint előtte volt és idővel újra véget fog érni...
2016. febr. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszt de a kerdes nem ez volt
2016. febr. 11. 20:21
 3/7 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy nem ez volt, én csak próbálok rávilágítani arra, hogy van -e értelme egyáltalán próbálkozni? Érted...
2016. febr. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem sikerult parszor, es akkor mivan?
2016. febr. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
azok valaszat varom akik vegcsinaltak amit Adam Joyrider mond.
2016. febr. 11. 21:25
 6/7 anonim ***** válasza:

Én végigcsináltam, és bejött. Eljátszottam, hogy nem haragszom rá, hogy nélküle is tök jól vagyok (rohadtul nem voltam), vannak céljaim, stb. Két hónap után megkeresett, hogy vissza akar kapni. Aztán eltelt két és fél év, és megint szakítottunk....

Tudom, hogy most bárki bármit mondhat neked, nem érdekel, de hidd el, ha szakítottatok, nincs értelme tovább próbálkozni.


27N

2016. febr. 13. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Kedves kerdező, te végigcsinaltad? Mi lett a kapcsolatotokkal?
2020. jan. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!