Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szégyellem hogy ráírtam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szégyellem hogy ráírtam a csajra másnap randi után h mennyire jó volt vele. Tényleg le kellett volna szarni? Nektek milyen stratégia jött be fiúk?

Figyelt kérdés
23F
2016. jan. 24. 10:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%
Én személy szerint nagyon örülök randi utàn egy ilyen üzenetnek. Nem tudom, hogy milyen nő az aki a "leszarjàk"stratégiától nedvesedik.
2016. jan. 24. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem jól tetted.

Nem kell játszmázni már 1 randi után.

Az ráér később is:D

Na jó,ezt viccnek szántam.

2016. jan. 24. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
13%
#1 Minden nő.
2016. jan. 24. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
79%

Ne általánosíts! Nem minden lány egyforma! Van, akinél az jön be, ha írsz neki, érdeklődsz.

De, van, akinek nem is tetszel, és azért nem fog reagálni az írásodra.

Én személy szerint alig várnám, hogy mikor írod meg, hogy "mennyire jó volt velem"..na érted.

Igaz, nem fiú vagyok, bocs.

2016. jan. 24. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
83%

Jézus ereje. :D

Nagyon boldog voltam, amikor ilyen üzenetet kaptam. Szerintem ő sincs ezzel másképpen.

Nem tudom, hogy kinek esik jól, ha leszarják, nekem biztosan nem.

2016. jan. 24. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
15%
A nők igénylik a játszmázást. Nyilván jólesik nekik, ha rögtön megírod, hogy milyen jó volt, de néha igenis le kell szarni őket, különben rád unnak.
2016. jan. 24. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
68%
Akik szeretik ha le....arjàk az olyan is. Annak egy bunkó pecs kell. Én normàlis érzelmi vilàggal rendelkezem, és amikor hazajövök egy talàlkáról iszonyúan várok egy ilyen üzenetet. Én nem írok ilyet, mert mi van ha akaszkodàsnak veszi. Az elég kínos lenne. 1#-es voltam
2016. jan. 24. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
55%

Emlékszem első randi után 20 perccel más MSN-en beszélgettünk tovább (akkor még az volt a divat).


Utálom a játszmázást, sose szerettem az alakoskodást. A randi végén nem beszéltünk meg másik randit ezért aggódtam is egy kicsit, de utána hogy dumáltunk, úgy éreztem nincs semmi baj. Szerintem attól csak férfiasabb valaki, ha mellette nem érzünk bizonytalanságot. Ő az alap, nem ingovány. Arra nem építek házat.

2016. jan. 24. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
12%

"Akik szeretik ha le....arjàk az olyan is. Annak egy bunkó pecs kell."

Ez is igaz, ugyanis minden nőnek bunkó pecs kell :)

2016. jan. 24. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
77%
Nem kell szégyellned! Jól tetted, hogy megmondtad neki, szerintem jobb az őszinteség. Majd kiderül, hogy reagál-e valamit a lány vagy sem. Ha nem akkor valószínűleg "vallomás" nélkül se kellettél volna neki.
2016. jan. 24. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!