Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szégyellem hogy ráírtam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szégyellem hogy ráírtam a csajra másnap randi után h mennyire jó volt vele. Tényleg le kellett volna szarni? Nektek milyen stratégia jött be fiúk?

Figyelt kérdés
23F
2016. jan. 24. 10:33
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
61%

Igen? MINDEN nőnek?

Akkor én is dobálózok már olyan kamu fossal mint te.

Minden férfinak büdös a szája, rohadnak a fogai, zsíros a haja, szőrös a füle, fikázik, sörhasa van, focit néz, alkoholista, disznó, csalja a párját, vagy anyucipicifia.


Na? Egyik másik igaz pár pasira, és mivel én kijelentem, hogy ez márpedig MINDEN férfira vonatkozik az úgy is lesz.


Mint ahogy te is kijelented.

Gyökér.

2016. jan. 24. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
62%

egyszer láttam ilyet. A hölgyet a pasi az első találkozáskor felszedte, mert "olyan kisugárzása van". Mármint csók volt, több nem. Aztán a pasi nem kereste, nem csinált semmit, végül a lány hagyta ott. Tanulság: hiába vagy atomjóképű, vagy külsőre jó, látod hogy otthagy a lány, mert nem foglalkoztál vele.


Ugyanakkor énis kikezdtem vele, nem kellettem neki, sőt úgy tűnt, elege van belőlem. Aztán ahogy távolodtam el, úgy tűnt kisebb-nagyobb húzásaival, hogy azért meg akar tartani. Tehát fölfigyelt, hogy nem foglalkozok vele annyit, de mindenesetre azóta sem járunk...


Ezt nagyon szeretik mondani a pasik, hogy "szard le, akkor utánad jön" - én hagytam már faképnél lehetetlen kategóriákat, SOSE jött utánam egy sem!

2016. jan. 24. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!