Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » 21 éves vagyok és 5 éve van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

21 éves vagyok és 5 éve van egy barátnőm. Tudom, h ő még mindig nagyon szeret. Úgy érzem csak a megszokás miatt vagyok vele és még fiatal vagyok, h elkötelezzem magam, de még azért szeretem, csak nem tudom h ez szerelem-e már. Szakítsak?

Figyelt kérdés
A bonyolítás kedvéért megismertem egy másik csajt, akivel nagyon jól érzem magam (szex nem volt). Na ez a másik csaj viszont komoly kapcsolatot keres és van aki neki azt meg is tudná adna de hozzám jobban vonzódik. Nem tudom, hogy mi legyen. Szakítsak? Jöjjek össze a másik csajjal? Éljen ki magam inkább kicsit? Tanácstalan vagyok.

2016. jan. 4. 22:03
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
az első mondat első fele üti a többit.
2016. jan. 4. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
Na de várjál.Azt mondod hogy érzelem mentes lenne de kijelentetted hogy szereted.Akkor ezek szerint amit most érzel az ilyen hamar kihülne?
2016. jan. 4. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 A kérdező kommentje:
Szóval azt mondod h legyek vele mert nem rossz? Ne keressek valakit akivel élvezek lenni nem csak elvagyok? És a szeretetről, persze hogy szeretem, hogyne törődnél vkivel akivel ennyit együtt vagy? De egy ember szerethet sok mindenkit testvért, szülőt, barátot...
2016. jan. 4. 23:04
 24/32 anonim ***** válasza:
Félreértetted amit mondtam.Ha úgy véled hogy nincs jövője ennekna kapcsolatnak akkor természetesen ott a másik lány.Viszont azt mondtad hogy szereted de érzelem mentes lenne a jövő.A másik kérdésem az hogyha szereted ezt a lányt akkor a másik lánnyal képes lennél összejönni ahogy szakítottatok?Értem azt hogy ő vele élvezed a dolgokat de ha így döntesz akkor lehet hogy amit érzel a mostani barátnőd iránt az már nem szerelem.
2016. jan. 4. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:

"Úgy érzem akár letudnám vele élni az életem, mert szeretem és megszoktam elvagyunk. De nem lennék boldog, csak egy unalmas (részemről) érzelem mentes kapcsolat lenne. A legnehezebb, h tudom ő mindent megtenni értem és nem is sejti h baj van mert próbáltam boldoggá tenni miközben én már nem voltam az"

Na, itt már mindent leírtál, innentől már egyértelmű. Már csak az ő boldogságára törekszel, fel is adnád a sajátodat. Szerintem inkább keress másvalakit. Szerintem nem Ő az.

2016. jan. 4. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
Semmiképp se legyél vele, ezek alapján, ráadásul őt is becsapod és már azzal is becsaptad, hogy a háta mögött más lánnyal ismerkedtél. Én csak azt nem értettem, hogy le tudnád élni vele az életed. A többi mondanivalod mind egy irányba mutat. igen, ha már tesonak érzed a másikat, az már a vég. emlékszem, gimis koromban, mikor a nagy gimis szerelmek véget értek, pont ugyanezt mondták a barátok is mindig, hogy már olyan az illető, mintha a tesoja lenne. világos, hogy emberileg szereted, pont azért ne csinálj semmit a háta mögött és legyél vele őszinte. és magaddal is őszinte. döntsd el, hogy akarod -e ezt még tényleg hosszutávon vagy sem (az alapján amiket irsz, már nem), és abba is gondolj bele, hogy ha most adsz magatoknak időt , az nem csak időhuzás-e. a pakliban mindig ott van, hogy a következővel lehet hogy nem lesz ilyen jo (de lehet hogy igen), épp ezért is nem a harmadik miatt kell szakitani, hanem mert beláttad, hogy köztetek a párkapcsolatnak vége.
2016. jan. 4. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
mennyi ideje érzed ezt amugy ?
2016. jan. 4. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 A kérdező kommentje:
3 év után kb ugyan ezek miatt szakítottunk de újra összejöttünk, a mostani kb 2 hónapja. Félreértés ne essék! A másik lány nem nagyon befolyásol ebben a döntésben, de ha utánna vele összejönnék azt nem akarom h pár hónap után ő megszeressen és én rájövök h ja nem is akarok kapcsolatot és őt is megbántsam
2016. jan. 4. 23:34
 29/32 anonim ***** válasza:
ha már 2 éve is volt egy ilyen, akkor lehet, hogy tényleg tul vagytok már azon is, hogy még egy esélyt kelljen adni a dolognak. 2 éve már adtatok és most megint ide jutottál. azt vallom, hogy több boldog ember lenne, ha nem nyujtanák sokkal tovább a kapcsolataikat, mint azt kellene, mint a rétestésztát. ha most 2 honapja megint ezt érzed, akkor az is jelent már valamit.. és gondolom, a harmadik is okozatként jött, nem okként, vágysz már egy uj kapcsolatra, másfajta tapasztalatokra, és bevonzottad.
2016. jan. 4. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
Az utolsó leírtad alapján már énis azt mondom hogy válassz másik utat ahelyett amin jelenleg vagy.Eddig abban a hitben voltam hogy végig szünet nélkül együtt voltatok.
2016. jan. 4. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!