Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » 21 éves vagyok és 5 éve van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

21 éves vagyok és 5 éve van egy barátnőm. Tudom, h ő még mindig nagyon szeret. Úgy érzem csak a megszokás miatt vagyok vele és még fiatal vagyok, h elkötelezzem magam, de még azért szeretem, csak nem tudom h ez szerelem-e már. Szakítsak?

Figyelt kérdés
A bonyolítás kedvéért megismertem egy másik csajt, akivel nagyon jól érzem magam (szex nem volt). Na ez a másik csaj viszont komoly kapcsolatot keres és van aki neki azt meg is tudná adna de hozzám jobban vonzódik. Nem tudom, hogy mi legyen. Szakítsak? Jöjjek össze a másik csajjal? Éljen ki magam inkább kicsit? Tanácstalan vagyok.

2016. jan. 4. 22:03
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
az ilyenek miatt foglalt az összes csaj 20 éves korára.
2016. jan. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
Felnőttnek nem felnőtt egy 21 éves, de mondjuk felnőttesen viselkedik, ha átgondolja, hogy akarja-e még igazán ezt a kapcsolatot hosszutávon vagy sem. Tekintve, hogy még a válási statisztikáink is 60%-osak, nme meglepő, hogy egy korahuszonéves nagy eséllyel nem a gimis szerelmével akarja majd leélni az életét , illetve kevés embernek válik be az egy életre juto egy darab párkapcsolat. Járni nem muszájbol vagy a megszokottság érzése miatt kell. Emellett felnőttes viselkedést mutat az is, ha tisztázza ezt a barátnővel és szabadon engedi, hogy neki is több esélye legyen nem őrá "pazarolni" a fiatalságát, hanem idővel találni valaki mást.
2016. jan. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 opened paradise ***** válasza:
Nekem? Szakíts. Így már úgyse adsz neki annyit,amennyit kéne.
2016. jan. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
Egyetértek de a kérdező érdekesen festette fel a dolgot.Addig egyetértek hogyha nem megy akkor tovább lép.Viszont itt van ez a másik lány.A másik az hogy ha "kiélni szeretné magát" akkor azt nem olyannal fogjaaki komoly kapcsolatot tervez mint a szóban forgó második lány.Persze lehet én fogom fel rosszul az egészet a sztori alapján.
2016. jan. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 A kérdező kommentje:
a másik lány előtt is gondolkodtam a szakításon, ő egy másik story
2016. jan. 4. 22:38
 16/32 anonim ***** válasza:
Sztem a kiélést nem arra értette, hogy megfektet mindenkit, akit megismer, hanem hogy uj kapcsolatot és uj tapasztalatokat szeretne, meg persze uj szerelmet. De függetlenül a harmadiktol , azt kell átgondolni, hogy a barátnővel hogy tervezi a jövőt. Ha előbb-utobb szakitás lenne, sajnos igy is ugy is fájdalmat okoz a lánynak, ha ő még mindig ragaszkodik, ez megkerülhetetlen.
2016. jan. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
Így már kezd tisztulni a kép.Eddig úgy értettem hogy a szakítás a másik lány miatt jött fel.Mi a másik lány sztorija?Hátha többet tudunk segíteni ha tudjuk a részleteket.
2016. jan. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
"Úgy érzem csak a megszokás miatt vagyok vele" Akkor ez kihűlt, kérlek. Szerintem keress tovább, talán nem ő az igazi. Meg hát nem tom, azt hittem, hogyha szerelmes valaki, akkor az egyértelmű, márminthogy ő érzi belül, szóval tudja magáról, és én azt hiszem, hogy neked kétségeid adódtak. Hát, nem tudom. Hát, gondolkodj el rajta, milyen érzéseket vált ki ő belőled. De amúgy ez nehéz helyzet. Arra is gondoltam, hogy pl kívánod-e őt még. Mert ha nem, akkor mondjuk hát nem tudom, milyenek az igényeitek, de azért inkább ne kezdd el ecsetelni. Hát, nemtom, talán azt döntsd el, hogy tudnál -e vele boldogan élni, mellette boldog lenni; még sok évtizedig. Tehát, hogy boldog tudnál-e lenni. Ha vele lennél még jó sokáig. Mert ha neked ez így most jó... Vagy mondjuk, ha elvágyódsz...
2016. jan. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
*Ad-e neked boldogságot ez a kapcsolat, és mennyit, eleget-e egy egész életre. (bocsiezt méghozzátenném előbbivagyok)
2016. jan. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 A kérdező kommentje:
Úgy érzem akár letudnám vele élni az életem, mert szeretem és megszoktam elvagyunk. De nem lennék boldog, csak egy unalmas (részemről) érzelem mentes kapcsolat lenne. A legnehezebb, h tudom ő mindent megtenni értem és nem is sejti h baj van mert próbáltam boldoggá tenni miközben én már nem voltam az
2016. jan. 4. 22:56
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!