Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » 21 éves vagyok és 5 éve van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

21 éves vagyok és 5 éve van egy barátnőm. Tudom, h ő még mindig nagyon szeret. Úgy érzem csak a megszokás miatt vagyok vele és még fiatal vagyok, h elkötelezzem magam, de még azért szeretem, csak nem tudom h ez szerelem-e már. Szakítsak?

Figyelt kérdés
A bonyolítás kedvéért megismertem egy másik csajt, akivel nagyon jól érzem magam (szex nem volt). Na ez a másik csaj viszont komoly kapcsolatot keres és van aki neki azt meg is tudná adna de hozzám jobban vonzódik. Nem tudom, hogy mi legyen. Szakítsak? Jöjjek össze a másik csajjal? Éljen ki magam inkább kicsit? Tanácstalan vagyok.

2016. jan. 4. 22:03
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
80%
Meg hogy a nők szemetek: D menjél a csiriblihez, de aztán ne ide gyere sírni, "mindennőkuuurva" mantrázni.
2016. jan. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
75%
Ezt neked kell eldöntened hogy komoly férfi vagy aki képes elkötelezni magát vagy egy kalandvágyó.Kérdés hogy a biztos 5 évet elcseréled e egy bizonytalanra.
2016. jan. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
72%
nem értek egyet a másodikkal, egyébként egy 21 éves fiu még nem férfi és remélem, nem várja senki tőlük, hogy 80 éves korukig együtt legyenek, azért hogy férfinak és nőnek tarthassuk őket.ez egy természetes folyamat.nyilván ha most megszokásnak tartod, a jövőben is annak fogod tartani és jöhet másik harmadik is, a barátnődnek is.. ha szakitasz, akkor viszont azért tedd, mert tényleg azt akarod, a harmadiktol függetlenül is.
2016. jan. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
0%
5 éve vagy vele, ez már minden, csak nem szerelem. Max megszokás, ragaszkodás, szeretet. Fiatal vagy még, engedd el a barátnődet, és utána összejöhetsz ezzel a másik nővel.
2016. jan. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
8%
Azaz, pontozzazok le:)
2016. jan. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
Ez nem egy matek példa/feladat.Az alapján dönts amit érzel,mások honnan tudnák erre a választ?
2016. jan. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:

Ha most így érzed akkor tisztább még most szakítanod, ha tényleg nem lehet már megoldani, hogy változzon.

21 évesen még fiatal vagy és a látottak alapján 2-3 év múlva már amúgy sem lennétek együtt, hiába is maradsz most vele.

2016. jan. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
Kedves #3 hozzászólól.A te szemedben akkor mikor felnőtt egy ember?Csupán kíváncsi vagyok a te nézeteidre e téren.
2016. jan. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 opened paradise ***** válasza:

Szakíts vele. De valószínűleg meg fogod bánni,na akkor már késő lesz...

Viszont így se jó,ha vele maradsz.

2016. jan. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
az utolsó válaszolónak üzenem, hogy igen ez a kérdés
2016. jan. 4. 22:25
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!