Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítás utáni jelen helyzetbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás utáni jelen helyzetben mit javasoltok? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Karácsony előtt szakítottam a barátnőmmel. Bár szeretem, még mindíg, de úgy láttam jónak, hogy így nem lehet ezt a kapcsolatot folytatni. Okaim: nem érzem, hogy szeretne, nagyon önfejű, öntörvényű és az együtt töltött 7 hónap alatt nem fejlődött a kapcsolatunk sokat.


Ő 21 éves én 22. Olyan személyiség, aki nem tudja kimutatni a szeretetét -elmondása szerint, csak azzal, hogy "öltözz fel, vigyázz magadra". Önfejűsége alatt azt értem, hogy eddig elszenvedett sérelmeire nem akar elfogadni külső komoly segítséget, hanem ő tudja és inkább szenved. A kapcsolat fejlődésére pedig azt értem, hogy azért elvártam volna, hogy jobban csiszolódjunk bár részemről minden nyitottság megvolt ő azért nem bizonyult nagyon fejlődőképesnek. Szakítás előtt volt egy kis vitánk, aminek következtében ő teljesen elhidegült (szokása szerint) és úgy csinált, mintha teljesen idegen lennék és általában ez van, amikor hasonló helyzetre kerül sor.


Most ott tartok, hogy bár eltelt azóta két és fél hét, de folyamatosan ő jár az eszembe és azt érzem, hogy még mindig nagyon szeretem és odavagyok érte. Ez idő alatt nem beszéltünk, csak egy levél váltás volt közöttünk. Így nem szeretném folytatni a kapcsolatot ha sor kerül rá, hacsak meg nem változik -bár kétlem.


Hasonló helyzetekben ti mit tettetek? Hogyan tovább? Mit tanácsos ilyenkor?


22/F



2016. jan. 4. 07:26
 1/3 A kérdező kommentje:
Egyébként én szakítottam vele, ő neki nem állt szándékában és nem is akart.
2016. jan. 4. 07:30
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

"hacsak meg nem változik -bár kétlem."


Jól gondolod, nem fog megváltozni, de nem is kell neki. Egyszerűen nem passzoltok össze, ami egyikőtöknek sem a hibája, csak így alakult.


Hogyan tovább? Csak előre :) Nem szabad visszamenni hozzá, mert ugyanide fogtok jutni, csak rövidebb idő alatt, mint az első alkalommal. Fiatal vagy, nézz hozzád jobban illő lányok után, ne pazarold az időd! :)

2016. jan. 4. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Megváltozni biztos nem fog, jól tetted, hogy szakítottál, de akkor szakítsál teljesen, és ne is írogassatok egymásnak. Majd eltelik fél-egy év, és utána már könnyebb lesz, azt az időt meg töltsed ki sportolással, színházba járással - akár egyedül is, ott a szünetben is meg lehet ismerkedni egyedülálló nőkkel, sokan mennek egyedül színházba, vagy barátnőkkel, vagy olvass, foglalkozz a munkáddal, a tanulással.
2016. jan. 5. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!