Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mi történt vele? Tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történt vele? Tényleg ilyen rossz ember lennék?

Figyelt kérdés

Ex párommal 5 évig voltam együtt, ebből ő közel 2 évet börtönben töltött, végig kitartottam mellette, támogattam ahogy tudtam, érzelmileg- anyagilag, minden beszélőn bent voltam nála. Történt a következő:


Kiengedték, viszont nem azt az embert kaptam vissza akire számítottam, azt hittem, szeret majd imád majd s el nem akar majd engedni, én leszek neki az egyetlen, hisz bent mindig csak erről beszéltünk. Töredékét kaptam az általam várt dolgoknak. Annyira emésztett ez az egész, hogy még az exével is többet foglalkozik (az exe a jelenlegi ügyvédjének a lánya, tudni kell, hogy a lány nagyon erőszakos, zsarolta párom kb. ahogy párom nem szentelt neki elég figyelmet egyből az apjával fenyegetőzött mivel mindent ingyen tett nekünk)... de nem is ez a lényeg.


Sok lett, szeretetre és figyelemre vágytam! :( Törődésre, arra, hogy szeressen végre, nem kaptam meg, elhagytam. Szánom bánom de nem szeretnék magyarázkodni, az új párom a az exem barátjában találtam meg, törődik velem, figyel rám, szeret. Szögezzük le ez nem a legszebb dolog, de nem tudok már mit csinálni. Szeretem őt. Viszont... természetesen még mindig megérint ha az exemről van szó, bánt, hogy ennyit jelentettem kihasználva érzem magam és megalázva annyi mindent elviseltem az ügyvéd lányától is meg minden mocskolódtak rólam, hol ott tisztességesen dolgozom 10-en órákat... kitaláltak rólam mindent :( ilyen olyan prosti vagyok.


Minap összefutottunk exemmel egy helyen.. köszönni sem köszönt nekem megalázott mindenkinek előttem csapta a szelet a pincér lánynak, megviselt az egész csak annyi jutott eszembe, hogy ha negyede annyi figyelmet kaptam volna, mint az a kis felszolgáló vagy bármi :( megviselt az egész találkozás még ha egy szót sem váltottunk. Ma beszéltünk viszont telefonon elakartam neki mondani, hogy nekem nagyon rosszul esett az egész viselkedése.


Lekezelően viselkedett velem otrombán durván sértegetett, azt mondta nem akar látni többet meg beszélni sem velem, nem érdekli hogy mi van velem mert én elhagytam őt na de miért?! Azt nem érti meg! :(

Elsírtam magam, azt mondta ne hisztizzek mártirkodom, leteszi a telefont nincs kedve engem hallgatni, hülye vagyok nem normális.. stb stb.. ekkor eszembe jutott hogy ameddig bent volt én mennyit szenvedtem.. mások miatt és mindent eltűrtem... annyit sértegetett telefonba hogy letettem annyira sirtam.. most meg hivogat a munkahelyi telefonon a sajátom kikapcsoltam mégis mit akar miért csinálja ezt miért bánt


2016. jan. 2. 16:40
 1/6 anonim ***** válasza:

Börtön megváltoztatja az embert. Senki nem úgy jön ki ahogy bemegy.


Nem a te hibád. Nem vagy rossz ember.

Jó emberek mindig ezt kapják vissza

2016. jan. 2. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem vagy rossz ember, sot kitartottal mellette akkor is amikor a nok 99%-a elhagyta volna. Neked is jogod van a boldogsagohoz es ahoz hogy megbecsuljenek. Ne hagyd hogy megkeseritse az eleted.
2016. jan. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a kedves szavakat =(

Az a helyzet, hogy az a stílus ahogy velem beszélt az a szánakozó, mintha hálásnak kellene lennem, hogy egyáltalán beszél velem és meghallgat. Úgy érzem soha nem szeretett. Mindig azt hangoztatja, hogy én már nem érdeklem, lesz.r akkor mégis miért viselkedik így :( miért élvezi ha most bánt?! ha előttem flörtöl, engem megaláz szavakkal, Köszönni sem köszönt mikor összefutottunk nagyon rosszul esett :( úgy tettem le hogy nagyon sírtam... minek hívogat? be sem akarom már kapcsolni a telefonom :(

2016. jan. 2. 17:01
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem tudhatod milyenné formálódott a személyisége a börtönben.

Az pedig, hogy te elhagytad a barátjáért, de ennek ellenére még mindig arra vársz, hogy nyomuljon rád elég fura viselkedés. Lehet, amikor még vele voltál odaadó és kitartó voltál, de ez a jelenlegi dolog pusztán önző viselkedés. Már nem vagy vele együtt, elhagytad így annak csapja a szelet akinek akarja, neked már új párod van, foglalkozz vele.

2016. jan. 2. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Azt hiszem kicsit félreértesz. Nem azt várom, hogy velem foglalkozzon, nem erről van szó. Nem kell, hogy törődjön már velem, viszont ő nagyon is törődik, csak épp negatív formában. Úgy érzi, hogy neki igen is el kell mondania, hogy én milyen egy sz.r ember vagyok. Illetve nem azt várom hogy azt kapjam amit másnak ad, engem szimplán bánt, hogy anno én miért nem kaphattam, talán most akkor együtt vagyunk és nem azt hallgatom milyen rossz vagyok, hogy elhagytam.
2016. jan. 2. 17:21
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem vagy rossz ember.Ez egyértelmű. :)

Most direkt megakar bántani ahogy csak tud.Szerintem is direkt flörtölt a pultossal és nem köszönt,csak azért hogy rosszul érezd magad.Elhiszem,hogy rosszul esik mert nem érdemled meg,de ha belegondolsz ez gyerekes is,ahogy próbálja meg bosszulni,hogy ott hagytad,szóval innen nézve még szórakoztató is lehet.....:D

Én azt tanácsolom neked,hogy csinálj úgy mintha le se sz.rnád,észre se vennéd már,az idegesítené a legjobban mert,hogy meggyőzd hogy fejezze be,arra nem sok esélyt látok.Illetve koncentrálj a mostani párodra,hogy ott véletlenül se legyenek félre érthető helyzetek,mert nem jó ha ő is azt látja,hogy még mindig a volt barátoddal foglalkozol.Ne hagyd,hogy a kapcsolatodat is tönkre tegye!

2016. jan. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!