Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Melyik módszerrel tudnám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik módszerrel tudnám elérni, hogy kicsit letörjön a szarva?

Figyelt kérdés

A barátommal több mint 3 hónapja szakítottunk.. mindenki tudja aki hosszabb kapcsolat után szétmegy,hogy 3 hónap nem sok idő benned él még az ex de azért nem is olyan borzalmas a szenvedés. (bár kinek,hogy én jelenleg így érzek attól függ mekkora volt a szerelem).

Szóval igen felkavar még mai napig a volt párom főleg,hogy első szerelem volt de nevetséges,hogy letilt felold letilt felold facebookon.. nekem eddig nem lett volna szívem letiltani de mostmár úgy vagyok vele,hogy totál szálljon ki az életemből.. ha akar valamit írjon, ha nem tűnjön el teljesen.

Mit keltenék fel benne ha letiltanám a pcsába? Azt,hogy még mindig zavarja a jelenléte és még biztos szeretem ( ami időközönként jön ki rajtam szerencsére már nem intenzív az érzés) és ezáltal nőne az egója vagy inkább letörne egy kiscit a szarva?

én 19/L ő 23/F 2 éves kapcsolat volt.

Ki mit tenne a helyemben? letiltaná?



2015. dec. 28. 23:39
 1/8 anonim ***** válasza:

szerintem ne azzal foglalkozz, hogy ő most vajon mit gondol

ha téged zavar, tiltsd le, de magad miatt, ne azért mert az lehet rosszul esne neki

2015. dec. 28. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 rrrrrreennnnn ***** válasza:
100%

Sajnos nem tudok hozzà szòlni,mert:

1: a szerelmi életemet nem a vilàghàlòn intézem.

2:gyerekes dolog. Jajj letiltsam? Vagy feltiltsam,vagy kioldjam,vagy beoldjam? Röhej.

3: az ex=ex. Magyarul nem foglalkozom vele.

2015. dec. 28. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 RRR ***** válasza:

xard már le

és

lépj tovább már végre

2015. dec. 28. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
tudjátok borzalmas dolgot művelt velem és nem a megcsalásra gondolok.. emiatt is ekkora törés az életemben az Ő neve is már. De köszönöm a válaszokat :)
2015. dec. 28. 23:55
 5/8 anonim ***** válasza:
Akkor riltsd le és felejtsd el.
2015. dec. 29. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Tilthatod, de ezzel nyíltan kimutatod, hogy érdekel, amit csinál... amivel kb. lovat adsz alá, hogy keressen és felzaklasson. Ha facen nem ér el, még tudja a telefonszámodat, a címedet, ismeri a barátaidat, tudja, hogy hová jársz rendszeresen, stb. Szerintem jelenleg jobb, ha úgy hagyod, hadd tiltson meg oldjon fel, amikor akar. Majd abbahagyja, amikor túlteszi magát a történteken. A helyedben inkább leszállnék addig faceről, lehet anélkül is élni.
2015. dec. 29. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
találj egy embert aki elvonja a figyelmedet erről (nem feltétlen pasi csak valaki új személy)
2015. dec. 29. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
60%

Én azt mondom, hogy tiltsd. Nagyon sok mindenben könnyebb lesz utána. Egy hosszú kapcsolatból nehéz kilépni, főleg úgy, ha a másik fél bántott, és a mai napig zaklat. Persze a tiltással azt is üzenheted neki, hogy foglalkozol vele, viszont azt is, hogy eleged van belőle, és még csak hallani sem akarsz felőle. Az előbbi az első benyomása lesz, az utóbbi viszont megmarad majd benne. Ha zaklat, akkor az azt jelenti, hogy még akar tőled valamit. Talán még bántani, talán csak nem tud tőled elszakadni.

Akármelyik is, szerintem tudod mit kell tenned.

De beszéljünk inkább rólad. Eddig mi akadályozott abban, hogy tiltsd? Valószínűleg te sem szakadtál el tőle teljesen, hiszen akkor nem foglalkoznál vele, és már réges régen feladta volna. Így a saját érdekedben is szükséges a tiltás, hiszen így nem csak ő nem tud majd írni neked, hanem te sem neki. Még csak a profilját se tudod megnézni.


20/F

2015. dec. 29. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!