Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mennyi idő után szoktak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után szoktak rájönni a pasik szakítás után, hogy hiányzik nekik a nő?

Figyelt kérdés

2015. nov. 10. 18:11
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Kívülről úgy néz ki bánod hogy szakítottatok!

Hívd fel, és beszélj vele, mondd el neki!

De ez neked is eszedbe jutott gondolom!

Bátorság! :-)

2015. nov. 14. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Hargitai János ***** válasza:
Nekem kb 1 napba tellett, addig azt hittem az is csak a szokásos hiszti.
2015. nov. 14. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Nekem úgy tűnik hogy te szakítottál az előző pároddal mert több figyelmet akartál, és azt hitted ha szakítasz vele akkor majd elkezdi visszakönyörögni magát. De a terved nem úgy alakult ahogy te akartad és most frusztrál téged hogy nem csókolgatja a cipőd hogy visszavedd.

Ha így van akkor megérdemled. És ne is számíts arra hogy hiányozni fogsz neki, hiszen kétlem hogy egy hozzád hasonló embert bárki is akarna a párjának.

2015. nov. 15. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
A pasik furán vannak összerakva. Ha vele vagy könnyelmű és lesz ami lesz alapon él. Ha vége akkor megkeres. Engem több volt kapcsolatom is keres,de hiába. Ha akkor nem becsült meg akkor utólag ne rágja az öklét a multon. Tegnap 2en irtak rám facen,hogy jó lenne találkozni és így meg úgy ujra kezdeni. De ez már a mult,káposzta jó melegítve....
2015. nov. 16. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 cseri65 válasza:
az utolsó kenetnél .
2015. nov. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!