Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítás után mikor jöhet új...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után mikor jöhet új kapcsolat?

Figyelt kérdés
2 napja szakítottam a barátommal. Az igazság, hogy már jó ideje fontolgattam ezt, mondhatni kiszerettem belőle. Mielőtt megtettem egy hónapig nem is találkoztunk, előtte is csak 2-3 hetente, mert el kellett költöznie. Az érzéseim teljesen megszűntek iránta. Sőt, gyengéd érzelmeket táplálok egy másik fiú iránt... Ha 1-2 hét után összejönnék ezzel a sráccal, az csúnya dolog lenne? Már egyáltalán nem gondolok az előző barátomra...(egy éves kapcsolat volt).

2013. okt. 6. 14:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Amikor akarod.Ha vége akkor már nem mindegy?
2013. okt. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jogos, és nem is fognak befolyásolni a válaszok, csak kíváncsi vagyok, hogy más is azt tenné-e, amit én. :)
2013. okt. 6. 14:33
 3/5 anonim ***** válasza:

Én már láttam példát arra, hogy egy csaj pont akkor kezdett új kapcsolatban, miután dobta a régit, a régi szeme láttára.

...

2 percet sem muszáj várni

...

2013. okt. 6. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nincs időhöz kötve,akkor jösz össze valakivel,amikor úgy érzed,hogy készen állsz egy új kapcsolatra, ne érdekeljen mások véleménye. Biztos lesznek akik nem nézik majd jó szemmel, de azokkal nem kell foglalkoznod. A lényeg,hogy Te boldog legyél!!

Én mikor szakítottam a barátommal(akivel majdnem 5 évig voltam együtt), 2 hét múlva már össze is jöttem egy másik sráccal(már előtte is jóban voltunk), azóta is együtt vagyunk és nem bántam meg!!

2013. okt. 6. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

És még a nők állítják magukról,hogy nem önzőek!

Nem a fenét!

Öntörvényű ösztönlények vagytok, és ezt most nem mossátok le magatokról úgy sem.

Na csá pics!

(nem kérek válaszokat nőktől ,hogy a férfiak mennyire szemetek,meg miket művelnek stb, sőt arra kérem férfitársaimat,hogy a rám írt válaszokat nőktől figyelembe se vegyék)

2013. okt. 8. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!