Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.
Egyes emberek itt sírnak az oldalon, hogy hazudik nekik a párjuk vagy nem bíznak benn. Miért nem szakítanak?
Itt idegeskednek,hogy nem mondanak igazat nekik.Vagy féltékeny stb..
Egyszerűen miért nem rakják ki?
Én példám az,hogy a volt barátnőm egyszerűen nem hitte el,hogy sokat dolgozok.Hisztizett én meg egyszerűen szakítottam.Hiába volt szerelem.Ha nem bízik meg bennem.Egyesek miért nem tudják meghozni ezt a döntést?
Mer tegyesek akármikor belekezdhetnek egy új kapcsolatba, mások meg inkább szeretnénak javítani a kapcsolatukon.
"Hiába volt szerelem.Ha nem bízik meg bennem."
- Ez aztán nagy szerelem lehetett...
Azt amúyg én sem értem miért itt sírnak az emberek, miért nem beszélik meg a problémákat.
Ilyen miatt nem dobnék ki senkit. A bizalom ingadozó dolog és bár nagyon nehéz, nem lehetetlen visszaszerezni.
Az én párom betegesen féltékeny, mert az exe megcsalta. Nem hisz nekem, nem bízik bennem és elszámoltat minden egyes percemről. Mégis maradok. Mert szeretem Őt és talán idelista vagyok de bizok benne, hogy lehet ezen javitani. 25/L
Igaz szerelem?Lehet.Viszont egy kapcsolat a kölcsönös bizalmon alapul.Ha az nincs csak romlik minden.Minek küzdeni,ha folyton a sírás van?
Volt katonaként átéltem tapasztaltam és megszokta,hogy a körülöttem lévő emberek bíznak bennem,és bízhatok bennük.
Nélküle minek legyek ott?
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!