Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Elhagyott a párom amikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagyott a párom amikor megtudta hogy daganatos vagyok!?

Figyelt kérdés

Rajta kívűl senkim sincs. Mit tegyek? Küzdjek érte? Vagy már lényegtelen?

Ti mit tennètek?

Én még mindig bízok benne hogy az orvosok hibáztak és nem vagyok beteg! Én nem akarok ilyen fiatalon meghalni. Nem lehet...

18/l



2013. aug. 16. 21:44
1 2 3 4 5
 41/45 anonim válasza:
Én is így jártam, csak nem azonnal hagyott el, hanem , amikor a betegség fokozódott. Nem érdemes ilyenért harcolni. Az életedért harcolj!én is ezt teszem, mert én sem akarok ilyen fiatalon meghalni. Szóval, felejtsd el, mert méltatlan hozzád!
2013. aug. 18. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:

Szia!

Az ilyen nem ember hanem egy mocskos féreg.Ne is foglalkozz vele.

Neked pedig jobbulást meg fogsz gyógyulni most csak ezzel törődj.

2013. aug. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 A.R. ***** válasza:
Úristen :OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO Nagyon sajnálom és nehogy küzdj érte, inkább azért küzdj, hogy meggyógyulj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2013. aug. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 kolosszus22 ***** válasza:

Nehogy fuss ilyen ember után, nem érdemel meg téged. A gyógyulásra koncentrálj! Ne aggódj nem fogsz meghalni! Fiatal szervezetnek még jóval nagyobb esélye van a gyógyulásra! Egy 27 éves lányismerősömnek a tüdőrákból sikerült felépülnie!

26F

2013. aug. 19. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:
Az összes többi válaszadónak igaza van. Ha elhagyott azért, mert beteg vagy, akkor nem érdemes utána menned. Ha tényleg szeretne, emiatt nem ingott volna meg, hanem kitart melletted, segít, biztat- Hagyd, és koncentrálj magadra, most ez a legfontosabb, hogy meggyógyulj!!!
2013. aug. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!