Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Elhagyott a párom amikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagyott a párom amikor megtudta hogy daganatos vagyok!?

Figyelt kérdés

Rajta kívűl senkim sincs. Mit tegyek? Küzdjek érte? Vagy már lényegtelen?

Ti mit tennètek?

Én még mindig bízok benne hogy az orvosok hibáztak és nem vagyok beteg! Én nem akarok ilyen fiatalon meghalni. Nem lehet...

18/l



2013. aug. 16. 21:44
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
Kérjetek a szövetre genetikai tesztet és célzott terápiát a műtét után. Amennyiben nem műthető akkor is lehet ezzel némi esély.
2013. aug. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:

ne kuzdj erte!!

az energiad inkabb a gyogyulasba fektesd! es higgy abban hogy fel fogsz epulni, kutatasok is bizonyitjak hogy azok a betegek akik isznek a felepulesukben nagyobb esellyel epulnek fel !!

2013. aug. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:
A betegséggel kuzdj ne azzal a fereggel !!!!! Isten óvjon téged :) meg fogsz gyógyulni hidd el !!'n
2013. aug. 17. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:

Küzdj, de ne érte, hanem a gyógyulásért. A "párodról" inkább nem mondok véleményt, mert örökre kitiltanának. Meg fogsz gyógyulni, a halállal még várj egy pár évtizedet...

Azt szeretném olvasni holnap (ma), hogy az orvosok összekeverték a papírokat/szimplán csak tévedtek/bármi más, de minden rendben. Ha mégsem így van, akkor is meg fogsz gyógyulni, ezt el kell hinned, tudom, hogy nehéz, de ez az alap. Ha Te elhiszed, az már sokat számít...


NEM FOGSZ MEGHALNI!!! Ezt nagyon gyorsan felejtsd el... tudom, hogy félelmetes ez az egész, de fel a fejjel, meg fogsz gyógyulni, én tudom...


28/f (bár ez itt most lényegtelen, de azért ideírom)

2013. aug. 17. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:
látom a jövőt: rendbe jössz, ezt a kis ejakulátumot pedig örök életedre elfelejted.
2013. aug. 17. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:

Ha ezt tette,akkor nem érdemes. Sőt,ha meggondolná magát,akkor se hagyd.

Undorító,hogy vannak ilyenek. És bezzeg nem ők lesznek betegek.


Nagyon sajnálom,de remélem lesz valami megoldás,sok sikert :)

2013. aug. 17. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:

Szia!

Tudom,hogy nem a reklám helye,de mi most rendeltünk egy könyvet a netről. Vannak benne hasznos dolgok,természetes gyógymódok kifejezetten a rák leküzdésére. Nagyon ajánlom Neked, ezért meg is adom a szerzőt és a címet: Fekete András: Élelmiszerek és természetes gyógykezelések a rák ellen ... google-be beírod és megtalálod. Nagyon szorítok Neked. Nekem is sok ismerősöm van,akiknek fiatalon lett daganatuk,de fel tudtak épülni. Nehéz lesz,de ne add fel sosem!

2013. aug. 17. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim válasza:
nagyon sajnállak !az ilyen fiúért ne küzgy fölösleges jó :)van még más fiú is a világon :)
2013. aug. 17. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítségeteket! :)
2013. aug. 17. 11:31
 40/45 anonim válasza:

Szia!

Egy jó tanács.

Sportolj halgass zenét éld az életed és persze mellette kezeltesd magad lényeg hogy véletlenül se legyél depreszziós!!!!!

Csinálj amit szeretsz , egyél igyál amit megkívánsz.

Ne úgy fogd fel hogy rák jaj ez most de na probléma a francokat!!!

Pozitívnak kell lenni.

2013. aug. 18. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!