Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A párom elhagyott, vissza jön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ibanez-k7 kérdése:

A párom elhagyott, vissza jön e hozzám?

Figyelt kérdés
Sziasztok!A párom elhagyott!Az idegei nagyon gyengék,és rosszak a családi háttere is!mindenképp menekülni akar otthonról!ő 19 és elhagyott azért mert a hülye gondolatai miatt azt hiszi nem szeret,hogy az barátját akivel velem előtt volt nem tudtam kiverni teljesen a fejéből és van egy 38 éves pasi aki udvarolt neki...és most oda van érte....tudom,hogy nehezen lép túl a kapcsolatain velem is,ha nagyon hamar is de szakított...én amúgy 27vagyok!tudom,hogy nem lett volna szabad össze jönni vele...de így történt és szerelmes vagyok belé!És sztem ő is belém!Ezt abból gondolom,hogy semmi elő jele nem volt!Szerelmes volt csak albérleten vitáztunk!Ismerem őt annyira,hogy kapkodva döntött át se gondolta!Nagyon Lusta lány hisztis!De én imádom az ilyen dolgait!azért szakított velem,mert nem akart megcsalni!a kollégám azt mondja,hogy 2szer lefekszik vele és sírva jön vissza!a legtöbb barát ismerös is azt mondja visszajön!De én nem vagyok benne biztos!Gondoltam nem zaklatom,mert annyira menekül!3napig nem törölte facebookon,hogy kapcsolatban vagyunk!Utána megtette!Majd látta,hogy raktam fel új képet törölte az ismeretséget is!Majd este rá,a profilját és csinált egy másikat!Nagyon biztos magában most!De sztem így nem lehet szakítani!A csávó egy horgászos vidéki...akiről facen van egy kép arról,hogy fogott egy halat,buliban van két csajjal,egy idióta kép,és egy falra fel írt grafiti,hogy love!A exem nem pénzéhes,a külső se nagyon érdekli! a biztonság és az érzelem nála fontos!az utolsó két hétbe amikor a pasi udvarolt neki,albérleten vitáztunk!ő elakart menni albérletbe én meg csak habozás után mondtam,hogy menjünk!De elsőnek ídőt kért 4 napot én meg írtam levelet meg smst mennyire szeretem...hogy nem bírom tovább...erre 4nap után szakított azóta eltelt 5 nap azalatt csak a facebookos témák voltak amiket meséltem!de tényleg a gondolkodás elött csak szerelmes smsek,levelek,viselkedés!a szex is jó volt végig!Kivéve az utsó ott lehet a pasira gondolt!És ebből is gondolhatja,hogy szerelmes....naiv,gyenge idegrendszer....kérlek segítsetek...mindenki azt mondja,hogy 2-3hét múlva derül ki!Nem tudom mi tévő legyek nagyon belé zúgtam!tudom,hogy nehezen tudnám csak nagyon elfelejteni!6 hónapja voltunk együtt!de tényleg úgy érzem szerelmes belém és így egyről a 2re kilehet valakiből szeretni?várom válaszotok kérdéseitek!Sztem csak én tudom elviselni a dolgait!Tudom hülye vagyok!várom válaszotok kérdéseitek!

#szerelem #pár #szakítás #vissza jön e
2013. aug. 7. 14:57
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem olvastam el.

Miért menne vissza? Egyáltalán miért fogadnád vissza?

2013. aug. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Mert sztem szerelmes csak hülye!illetve én is belé
2013. aug. 7. 14:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!