Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Most komolyan itt a vége?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most komolyan itt a vége?

Figyelt kérdés

A párom nagyon megharagudott rám.

Úgy volt, hogy reggel beszélünk, mielőtt el megy munkába, de az órám nem keltett. Arra ébredtem fel, hogy jött egy sms, hogy ennyit az ígéreteimről és, hogy máskor ne ígérjek semmit.

Tegnap előtt elfelejtettem. Azt bevallom az én bűnöm.

Bocsánatot kértem tőle, mondtam neki, hogy sajnálom, de ő erre azt mondta, nem tud mit csinálni vele, elege van a sajnálkozásból,stb.

Úgy érzem ez egy butaság, amin megy a vita. Megígértem neki, hogy nem fogom elhagyni, mellette maradok, mert szeretem őt és, ha tehetném a széltől is óvnám. Ezt mindig elmondom neki, mert ez így van. Nem bántanám őt szándékosan.



2013. aug. 16. 07:21
1 2
 11/14 ASOT ***** válasza:

Ha 1.2x előfordul jólvan egye fene...de ha többször akkor ott azért gondolkozz el egy kicsit ha megbeszélés után sem változik.

De te nagyon ragaszkodsz az igazadhoz. Gyakorlatilag magadat győzködöd.

De nincs is ezzel baj, ahogy gondolod.


Majd idővel fény derül mindenre. Addig meg sok boldogságot :)

2013. aug. 16. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Persze a sokadik után valószínű, hogy inkább mondom neki, hogy igazad van, ennek nincs értelme így, mert egyikőnknek sem jó, ha "gyepálva" van a másik.
2013. aug. 16. 09:06
 13/14 ASOT ***** válasza:

Okés!

Nincs egy kis Nesquik-ed véleltlenűl?

2013. aug. 16. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Nesquik? Nincsen :)
2013. aug. 16. 09:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!