Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Most komolyan itt a vége?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most komolyan itt a vége?

Figyelt kérdés

A párom nagyon megharagudott rám.

Úgy volt, hogy reggel beszélünk, mielőtt el megy munkába, de az órám nem keltett. Arra ébredtem fel, hogy jött egy sms, hogy ennyit az ígéreteimről és, hogy máskor ne ígérjek semmit.

Tegnap előtt elfelejtettem. Azt bevallom az én bűnöm.

Bocsánatot kértem tőle, mondtam neki, hogy sajnálom, de ő erre azt mondta, nem tud mit csinálni vele, elege van a sajnálkozásból,stb.

Úgy érzem ez egy butaság, amin megy a vita. Megígértem neki, hogy nem fogom elhagyni, mellette maradok, mert szeretem őt és, ha tehetném a széltől is óvnám. Ezt mindig elmondom neki, mert ez így van. Nem bántanám őt szándékosan.



2013. aug. 16. 07:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
hát ez tényleg szakító ok,esetleg munka után nem jó beszélgetni?A kérdés az hogy te mennyit ígérgetsz és mégsem tartod ahhoz magad.Erre azért kicsit vehetnél energiát magadon és ha mindig nem is megy,időnként kövess el mindent a megvalósításért.
2013. aug. 16. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Én mindent megteszek, hogy ekkora távolsággal köztünk is sikerüljön megtartani azt, amit ígértek.

Azon van a hangsúly, hogy nem keltem fel, hogy kicsit beszéljünk a neten, de nem tettem így. Tegnap reggel teljesen elfelejtettem, nem állítottam ébresztőt. Most pedig.. Nem csörgött az órám. Teljesen halk volt, mikor direkt felhangosítottam, hogy véletlenül se aludjak el.

Amit ígértem neki, mindent betartottam, ez kivételével.

2013. aug. 16. 07:37
 3/14 anonim ***** válasza:
ezt meg kell beszélni amíg nem késő.
2013. aug. 16. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Én próbálom, de ő külföldön dolgozik. Haragszik rám. A telefont is alig akarta felvenni. Az sms után, amit írt és amire keltem egyből őt tárcsáztam.

Most pedig nem is akar beszélni velem. Nem akarok erőszakos lenni vele, mert akkor csak jobban haragszik, de ha meg azt látja, hogy "teszek" magasról az egészre, akkor meg azt fogja hinni, hogy nem is érdekel a dolog, inkább szakít.

Annyit elértem, hogy este beszélünk. Vissza néztem a beszélgetéseket, de nem volt benne olyan, hogy én tegnap reggelre ígértem volna neki, hogy felkelek. Szerettem volna egy kicsit pihenni, mert előtte este nagyon fájt a fejem és ha kialszom magam akkor elmúlik.

2013. aug. 16. 07:44
 5/14 anonim ***** válasza:
Igen, nagyon úgy tűnik.
2013. aug. 16. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Hogy?
2013. aug. 16. 08:02
 7/14 anonim ***** válasza:
Ha nincs időtök egymásra, csak ritkán tudtok találkozni akkor szakítsatok!!!
2013. aug. 16. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

ÚGy gondolom egy 3 éves kapcsolatot nem fogunk azért eldobni, mert ő kikerült külföldre egy munka miatt :)

Viszont köszönöm a válaszokat. Sikerült a végére pontot tenni. Meg tudtam nyugtatni, hogy ez egy "baleset" volt.

A megoldás meg erre leginkább az, hogy veszek egy ébresztőórát, amit tuti felkelt! :)

2013. aug. 16. 08:12
 9/14 ASOT ***** válasza:

Te tudod....de ez csak egy apróság volt amin felhúzta magát...mi lenne egy nagyobb problémánál???

Okés h kiment külföldre dolgozni és emiatt az apróság miatt nem szakítotok....háát majd idővel eldől.

2013. aug. 16. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Nem fogom a páromat eldobni azért, mert én hibáztam. Ez egy kicsit nonszensz nem? Ha valaki hibázik, vállalja fel. Nem menekülök, meg szeretném oldani a problémát, de kétségbeesésemben ide fordultam.

Nem vagyok gyenge jellem, kiállok a saját igazam mellett, de meghallgatom a másik felet és igyekszem reális döntést hozni.

Tudom, hogy valaki már rég ott hagyta volna a párját, mert nem jut közös nevezőre és egy apróságon kicsapja a cirkuszt, de ameddig a másik félnek is fontos vagy, addig úgy gondolom nem szabad hagyni. És ez nem erőltetés.

2013. aug. 16. 08:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!