Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ti is féltékenyek lennétek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is féltékenyek lennétek?

Figyelt kérdés
1 hónapja járunk a barátommal és állandóan mondja,hogy engem szeret meg h milyen szerelmes belém. Megbeszéltük h nem féltékenykedünk,de hát van 2 csaj akiket gyűlölök és ő mindkettővel beszél. Én direkt nem beszélek egy fiúval se,mert veszekszik érte,de ő annyi csajjal beszél h hihetetlen..És ő van felháborodva,ha megmondom neki h ez zavar. Nemis ez a lényeg..hanem tegnap láttam ezen a szar ask.fm en,hogy írja a 2 csaj közül az egyiknek h mért ilyen szemét vele?meg h ő szereti és mindig megvigasztalja.. a csaj persze teljesen közömbös..bár a végén a csaj írta h ja hát imádlak.. éééééés a barátom azthitte,hogy én ezt nemtudom meg.. nem írok neki még most nem tudja h haragszom rá,mert szeretném megkérdezni h ti mitcsinánátok a helyemben? Én a szakításon gondolkozok,mert ehez nincs kedvem és nem leszek 3.!!!!!!!! Bocsi h hosszú lett:S Előre is köszi a normális válaszokat:) 16/L

2013. júl. 31. 10:32
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Tegnap megmondtam neki!!:) Es kiderult o is feltekeny egy fiura,de nagyon..:D
2013. aug. 3. 16:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!