Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ti is féltékenyek lennétek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is féltékenyek lennétek?

Figyelt kérdés
1 hónapja járunk a barátommal és állandóan mondja,hogy engem szeret meg h milyen szerelmes belém. Megbeszéltük h nem féltékenykedünk,de hát van 2 csaj akiket gyűlölök és ő mindkettővel beszél. Én direkt nem beszélek egy fiúval se,mert veszekszik érte,de ő annyi csajjal beszél h hihetetlen..És ő van felháborodva,ha megmondom neki h ez zavar. Nemis ez a lényeg..hanem tegnap láttam ezen a szar ask.fm en,hogy írja a 2 csaj közül az egyiknek h mért ilyen szemét vele?meg h ő szereti és mindig megvigasztalja.. a csaj persze teljesen közömbös..bár a végén a csaj írta h ja hát imádlak.. éééééés a barátom azthitte,hogy én ezt nemtudom meg.. nem írok neki még most nem tudja h haragszom rá,mert szeretném megkérdezni h ti mitcsinánátok a helyemben? Én a szakításon gondolkozok,mert ehez nincs kedvem és nem leszek 3.!!!!!!!! Bocsi h hosszú lett:S Előre is köszi a normális válaszokat:) 16/L

2013. júl. 31. 10:32
1 2
 1/11 anonim válasza:
Szerintem még várj vele. Lehet, hogy csak barátok.
2013. júl. 31. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Elhiszem h barátok meg ezzel nemis lenne baj,de tudom h régen még tetszett neki a lány és nemkizárt h mostis
2013. júl. 31. 10:34
 3/11 anonim ***** válasza:
előszöris attól hogy még valaki bezsél a másik nemmel az nem jelent semmit. Tudod mikor lennék együtt egy oylan emberrel aki emiatt veszekszik. Viszont amit ö ir enneka csajnak az tulzás. Mondd emg neki hogy ha ez igy marad akkor te lépsz. Valószinüleg nem szeret téged, ha igy lenne csak te léteznél neki.
2013. júl. 31. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én szakítanék, hidd el jobban jársz! Szerintem a pasid egy nőfaló, de ha ez nem is igaz akkor sem kellene titokban ilyesmiket csinálnia... A hangsúly a kölcsönös bizalmon van, de én egy ilyen alakban nem tudnék megbízni.
2013. júl. 31. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
üljetek le és beszéljétek meg. Lehet, hogy hazudni fog, szóval mondd meg neki mit érzel, és gondolsz
2013. júl. 31. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Már akkor elhagytam volna amikor elkezd azon veszekedni h más pasival is beszélek.
2013. júl. 31. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

#2

Nem vagyok féltékeny meg nem veszekszek emiatt állandóan..csak ha tudom h valamit csinált akkor szoktam megkérdezni h ez mivolt..és mondtam neki h nyugodtan beszéljen vele ,mert az még ugy nemis zavar,de amikor fél megmutatni h mit irtak egymásnak az gáz.


#3

köszi a válaszod a válaszod és szerintem az lesz!:):) nincs értelme így én bíztam benne ,de már elegem van

2013. júl. 31. 10:41
 8/11 A kérdező kommentje:
nemjol irtam . * #3 és #4 .
2013. júl. 31. 10:42
 9/11 A kérdező kommentje:

#5 tudja mit érzek ,mert állandóan mondjuk egymásnak meg élőben teljesen más..aranyos és kedves és foglalkozik velem,de amikor facen beszélünk nagyon felb*sz.


#6 nekem eszembe se jut ilyen én elmondtam neki h bízhat bennem .. elisfogadta már csak neki kellene kicsit változtatnia:)

2013. júl. 31. 10:44
 10/11 Smile0 válasza:
szerintem mondd el neki hogy téged ez nagyon zavar és legalább azzal a 2vel ne beszéljen, és amúgy te sem beszélsz fiukkal.jobb ötletem nincs, bocsi
2013. aug. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!