Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Nem bírok szakítani a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem bírok szakítani a barátnőmmel és nagyon elfajult a helyzet, könyörgöm valaki segítsen mit tegyek?

Figyelt kérdés

22 éves vagyok, 4 éve vagyok együtt az első barátnőmmel, és én már nem vagyok bele szerelmes, de ő még nagyon szeret. Ezt már k.b. egy éve tudom, de nincs erőm megmondani, hogy már nem szeretem. Félek, hogy sose lesz túl rajta, és annyira összetöröm, hogy sose fog lelkileg helyrejönni. A világon amit szeretnék a legjobban az az, hogy őt ne bántsam meg. Én annyira utálom magam emiatt, hogy akkor vagyok boldog, ha minél inkább többet szívok, és ezzel büntethetem az utált önvalómat, és olyan életet vettem fel amit korábban maximálisan elítéltem, és így lett belőlem egy igazán törtető emberből egy életunt naplopó. Teljesen elhagytam magam, nem érdekel ha rongyos ruhába látnak, nagy szakállal, nem érdekel a világon semmi, itthon ülök egész nap és az gépezek, de gépen se csinálok semmit, nincs erőm és kedvem semmihez, és mindeközben azon ábrándozok, hogy milyen jó lenne ha szabad lennék. Barátaim nincsenek, elhanyagoltam őket a párkapcsolatom miatt, pedig most nagyon szükség lenne rájuk, hogy erőt merítsek valaki támaszából. Teljes reménytelenségbe vagyok, mert úgy érzem sose lesz erőm meglépni ezt az egészet, és a legszörnyűbb az, hogy az ő idejét is veszem elfele a gyengeségem miatt.


Mit tegyek most?:(



2013. máj. 23. 03:32
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Na 2 dolgot fogok most ide írni:

1: Na igen, ez egy probléma, ez egy válaszra váró kérdés (csak a többi idióta kérdéseket feltevő tirpákok miatt írom, hogy tudják, az olyan kérdések alá nyilván baromságokat írok én magam is, de hogy lássátok, írok én ilyet is, mint amit itt fogok, de ahhoz a kérdésnek is olyannak kell lennie)

2: Hát barátom te belecsaptál a sz*rba rendesen. Ugyanakkor van egy érdekfeszítő pontja a történetnek. Ugye azt mondod (és ez tuti így is van), hogy a barátnőd kezdettől fogva szerelmes beléd, és ez a mai napig így van. Viszont amióta te nem vagy belé szerelmes, rajtad egy nagyobb komplett személyiségváltozás ment keresztül, aminek következtében lettél az, ami most vagy. Itt az lehet a nagy kérdés, hogy neki mindeközben nem változott a hozzád való beállítottsága egy fikarcnyit sem? Hát egy másik ember lettél, ha úgy lett szerelmes beléd, ahogy megismert, akkor hogy érezhet "pontosan ugyanúgy" most, ha annyira más lettél? Persze ez akár még a részedről egy taktikai húzás is lehetett volna (de nyilván gondolom nem ezért csináltad, hisz leírtad, hogy ez részedről önostorozás), hogy mivel már nem vagy szerelmes, majd emiatt "kiszeret" belőled, de akkor meg ez a kérdés ma, itt, ilyen formában nem lett volna itt értelemszerűen. Viszont most, ha ebben a fázisban vagytok, ez bizony egyikőtöknek sem jó. Mert te szép lassan ezáltal egy roncsdarab leszel, neki meg azért lesz rossz, mert szépen végignézi, és még asszisztál is hozzá, hogy a barátja mellette szépen emberi ronccsá válik. Persze nehéz megmondani a dolgot nyilván, de talán már a helyzetedben mégis az lenne a "kisebbik rossz"...

2013. máj. 24. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Először is ne siránkozz hanem tegyél magadért valamit. A törtető ember aki voltál büszke lenne most rád? Nem hiszem! És még meddig akarsz egy hazug kapcsolatban élni? Megvárod míg a barátnőd majd elakarja veled vetetni magát vagy még 10 évig ezt folytatni akarod? Nem hiszem. Ne legyél ilyen töketlen , keresd fel a régi barátaidat és ne hanyagold el őket és a csajnak meg mond meg ,hogy ennyi volt. Ez a te életed és mi nem tehetünk helyetted semmit sem még meddig akarsz tespedni?!Határozd el magad és ne csak ábrándozz ,hogy milyen lenne ha... ha szabad lennél. Meglátod felfogsz szabadulni. Hajrááááá;)
2013. máj. 24. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Nézzük reálisan a dolgokat.

- 22 éves férfi vagyok

- 4 éve vagy együtt a barátnőddel, aki ráadásul az első barátnőd


Egy kapcsolat abból áll, hogy néha bizony vannak hullámvölgyek, meg van amikor a fellegekben jártok. 4

2013. máj. 24. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

szóval, folytatom, csak megbolondult a gépem.


4 év az hosszú idő. Gondolom ellaposodott a kapcsolatotok, te nem csinálsz semmit, nem élvezed az életet. Szerintem te még szerelmes vagy a barátnődbe, ha nem lennél, akkor már rég szakítottál volna vele, ez hülye duma, hogy nem akarod megbántani. Pörgesd fel az életed, nincsenek haverjaid, elhanyagoltad őket? Keresd fel őket, sörözzetek, szórakozzatok, te is találj vmi hobbit, minek kell egész nap a gép előtt ülni? semmi értelme. Barátnőddel menjetek el valahova.


Csak tapasztaltból írtam, ugyanezen megyünk most mi is keresztül a barátommal, persze nálunk nem ilyen "vészes"a helyzet. Kicsit ellaposodtunk, én majdnem félreléptem emiatt, vannak más gondjaink is (alkohol) ezért kicsit felpezsdítjük az életet, hétvégente elmegyünk ide-oda, hétköznap meg nem találkozunk, meg keveset beszélünk, hogy hiányozzunk egymásnak. Remélem segítettem :)


19/N

2013. máj. 25. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!